афротурист

Итоги олимпиад за 2011-2012г

2011-2012 учебный год

 

 

Результаты областных олимпиад

Математика

1.              

1.                  

Дубенков Виктор

ІII место

9-А

Иванов Олег Николаевич

Информатика

2.              

1.                

Блажко Игнат

ІII место

10-А

Рапчинский Роман Викторович

3.              

2.                

Калпакчи Дмитрий

ІII место

11-А

Чимшир Валентин Иванович

Физика

4.              

1.                

Дубенков Виктор

ІII место

9-А

Македонский Трифон Дмитриевич

5.              

2.                

Блажко Игнат

ІII место

10-А

Македонский Трифон Дмитриевич

6.              

3.                

Чернов Антон

ІII место

11-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

Экономика

7.              

1.

Калпакчи Дмитрий

ІІ место

11-А

Горшкова Татьяна Фёдоровна

8.              

2.

Блажко Игнат

ІII место

10-А

Горшкова Татьяна Фёдоровна

9.              

3.

Ананко Максим

ІІІ место

10-В

Горшкова Татьяна Фёдоровна

Русский язык и литература

10.         

1.       

Иванова Ирина

III место

11-А

Довженко Неля Андреевна

Английский язык

11.         

2.       

Селезнёва Мария

ІІІ место

9-А

Рыбчак Валентина Анатольевна

Украинский язык и литература

12.         

1.

Демиров Александр

ІІІ место

8-А

Чегодаева Ирина Александровна

13.         

2.

Далакова Алина

ІІІ место

9-Б

Ющенко Татьяна Филипповна

14.         

3.

Калпакчи Дмитрий

ІІІ место

11-А

Шибаева Оксана Николаевна

Болгарский язык и литература

15.         

1.

Ненова Мария

ІІІ место

11-Б

 

 

Результати ІІ тура олімпіад

2011-2012 н.р.

 

з хімії:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

1

2

3

4

8 клас

І

Шишман Юлія

Сарлачан К.П.

ІІ

Бєляков Олег

Сарлачан К.П.

9 клас

І

Далакова Аліна

Сіраєва О.Г.

II

Далакова Марина

Сарлачан К.П.

II

Тітов Владислав

Сарлачан К.П.

10 клас

І

Черкес Микита

Сарлачан К.П.

ІІ

Калиманова Дар`я

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Грінчук Наталя

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Пономаренко Інна

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Блажко Ігнат

Сарлачан К.П.

11 клас

І

Нєнова Марія

Сіраєва О.Г.

II

Ченуша Владислав

Сарлачан К.П.

IIІ

Пашук Вікторія

Сарлачан К.П.

 

з географії:

8 клас

ІІІ

Соснов Михайло

Оніщенко Л.В. 

9 клас

ІІ

Тихогло Денис 

Оніщенко Л.В. 

10 клас

ІІ

Щербатюк Петро

Оніщенко Л.В.

 

з російської мови та літератури:

10 клас

ІІ

Кирпікова Кристина

Шойхед Е.М.

ІІІ

Яковлєва Єлизавета

Шойхед Е.М.

11 клас

І

Іванова Ірина

Довженко Н.А.

 

з біології:

  8 клас

І

Березіна Олександра

Тарас В.С.

ІІ

Павлова Олександра

Тарас В.С.

9 клас

І

Кірмічієва Анастасія

Тарас В.С

ІІ

Далакова Аліна

Абрашкіна І.В.

ІІІ

Нівня Любов

Абрашкіна І.В.

10 клас

І

Черкес Микита

Абрашкіна І.В.

 

ІІ

Яковлєва Єлизавета

Тарас В.С

11 клас

І

Томчук Михайло

Тарас В.С.

ІІ

Кузьменко Тетяна

Тарас В.С.

ІІІ

Пашук Вікторія

Тарас В.С

 

 з основ правознавства

10 клас

ІІІ

Олейников Серафім

Скоробреха І.О.

11 клас

І

Іванова Ірина

Скоробреха І.О.

 

з історії

9 клас

ІІ

Тихогло Денис

Хаджиміті К.А.

11 клас

ІІІ

Іванова Ірина

Чумакова О.В.

 з англійської мови

8 клас

І

Бєляков Олег

Войтко Н.М.

9 клас

ІІ

Селезньова Марія

Рибчак В.А.

11 клас

І

Захаров Олександр

Гришко О.В.

 

з економіки

10 клас

І

Блажко Ігнат

Горшкова Т.Ф.

ІІ

Ананко Максим

Горшкова Т.Ф.

ІІІ

Демченко Володимир

Горшкова Т.Ф.

ІІІ

Пинтя Вадим

Горшкова Т.Ф.

11 клас

І

Калпакчі Дмитро

Горшкова Т.Ф.

ІІІ

Іванова Ірина

Горшкова Т.Ф.

ІІІ

Георгіу Марія

Горшкова Т.Ф.

 

з української мови та літератури:

8 клас

ІІ

Демиров Олександр

Чегодаєва І.О

9 клас

ІІ

Далакова Аліна

Ющенко Т.П.

10 клас

ІІІ

Ілуца Тетяна

Тимчук В.Б.

11 клас

І

Калпакчі Дмитро

Шибаєва О.М.

 

з фізики:

8 клас

І

Македонська Ганна

Сидоренко А.М.

ІІ

Бєляков Олег

Сидоренко А.М.

ІІІ

Кутузов Микита

Сидоренко А.М.

9 клас

І

Дубенков Віктор

Македонський Т.Д.

10 клас

І

Блажко Ігнат

Македонський Т.Д.

ІІ

Пастух Владислав

Македонський Т.Д.

ІІ

Демченко Володимир

Македонський Т.Д.

ІІІ

Степаненко Олександр

Македонський Т.Д.

11 клас

І

Калпакчі Дмитро

Сидоренко А.М.

 

ІІ

Георгіу Марія

Сидоренко А.М.

 

ІІ

Чернов Антон

Сидоренко А.М.

 

 з  математики:

6 клас

І

Мортузаєв Микита

Крачілов І.П.

ІІІ

Шумейко Михайло

Крачілов І.П.

7 клас

І

Тодоров Дмитро

Іванов О.М.

ІІІ

Москальцев Владислав

Іванов О.М.

ІІІ

Скоморохова Еріел

Іванов О.М.

8 клас

ІІІ

Македонська Ганна

Мігов В.І.

9 клас

І

Дубенков Віктор

Іванов О.М.

10 клас

І

Блажко Ігнат

Горєлова О.В.

11 клас

І

Калпакчі Дмитро

Мігов В.І.

ІІ

Чернов Антон

Мігов В.І.

ІІ

Георгіу Марія

Мігов В.І.

 

 з інформатики:

9 клас

І

Ілуца Євген

Чимшир В.І.

ІІ

Удовиченко Роман

Іванов О.В.

ІІ

Стогнієнко Владислав

Чимшир В.І.

ІІІ

Мараховський Євген

Чимшир В.І.

ІІІ

Буряк Ігор

Чимшир В.І.

10 клас

І

Пастух Владислав

Чимшир В.І.

ІІ

Блажко Ігнат

Рапчинський Р.В.

ІІІ

Черкес Микита

Чимшир В.І.

11 клас

І

Калпакчі Дмитро

Чимшир В.І.

ІІ

Пустовіт Олег

Іванов О.В.

 

Всього 79 призовихмісць, у тому числі:

27перших

28 -  других

                                           24 - третіх 

 


 

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn