
04.11.2022 виповнюється 30 років від дня заснування Ізмаїльського ліцею «Політехнічний» з гімназією Ізмаїльського району Одеської області (далі – Ліцей).
Сьогодні Ліцей є провідним загальноосвітнім центром, що забезпечує престиж закладу в українському Подунав’ї та поза його межами: за роки діяльності Ліцей набув статусу одного з провідних навчальних закладів Ізмаїла; утримує II місце серед шкіл Одещини та увійшов до складу 200 кращих закладів України за результатами ЗНО.
Дорогі учні! Вам поталанило навчатись в одному з найкращих загальноосвітніх закладів, адже у XXI столітті саме освіта визначає вашу конкурентоспроможність та перспективи на майбутнє.
Шановні колеги! Ви – майстри педагогічної справи! Ви формуєте нашу майбутню інтелектуальну еліту. У своїй педагогічній діяльності, працюючи на випередження, саме ви наповнюєте освіту новими ідеями, вдосконалюючи її зміст та впроваджуючи інноваційні підходи.
Шановні батьки! Саме ваша віра в наш спільний успіх дозволяє педагогам з ентузіазмом вдосконалюватиме освітньо-виховний процес, забезпечуючи належні умови розвитку і творчої самореалізації кожного ліцеїста.
Усій ліцейській родині бажаю міцного здоров’я, щастя, миру й добра, нових успіхів на ниві освіти та науки!
03.11.2022 р.
Директор
Ізмаїльського ліцею «Політехнічний»
з гімназією Ізмаїльського району
Одеської області Ольга Сіраєва
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=JgPvXqHJP_k&ab_channel=IPL-online