
До Дня Збройних Сил України в Ізмаїльському ліцеї "Політехнічний" із гімназією було проведено:
- акцію "Допоможемо ЗСУ. Разом до Перемоги!" (передано допомогу на 4 локації);
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- узяли участь у міському заході - зустрічі з захисниками та захисницею ЗСУ;
|
|
- учителями виготовлено "окопні" свічки (та продовжується виготовлення);
|
|
|
![]() |
- підготовлено відео про зустрічі з нашими випускниками - захисниками ЗСУ.
Посилання на відео https://youtu.be/SSZbg1OJJgg