Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ створена в 1948 р.). З 03 по 08.04 у дистанційному форматі було проведено Тиждень здоров'я під гаслом "Здоров'я - стиль життя". У Тижні активну участь взяли вчителі фізичної культури, предмету "Основи здоров'я", класні керівники, учні 5-11 класів.
Посилання на відео https://youtu.be/A5_U1bWnx30
