Це особливий день, коли вся ліцейська родина збирається разом, щоб відзначити грандіозні здобутки наших талановитих учнів та наставників-учителів за весь навчальний рік.
«Ліцейський Олімп» - це наш щорічний парад переможців, доказ того, що наполеглива праця завжди веде до вершини. Ми відзначили та нагородили найкращих із найкращих:
Атмосферу свята, чіткість та урочистість забезпечила заступник директора з виховної роботи Романовська Т. Г.
Дякуємо нашим учням за гордість, яку ви даруєте ліцею! Дякуємо вчителям за кожну крупицю знань та підтримки! Дякуємо батькам та ЗСУ за можливість навчатися та перемагати!
Разом до нових вершин! Попереду - ще вищі олімпи!
|
|
|
|
|
|
|
![]() |