афротурист

Новости лицея

Благодійна акція «Крок до милосердя»

Благодійна акція «Крок до милосердя»

Заступник директора з виховної роботи Романовська Тетяна Геннадіївна запропонувала познайомити учнів ліцею з діяльністю Ізмаїльського територіального центру соціального обслуговування, з життям людей, які знаходяться під його опікою.

bakc

 Ізмаїльський територіальний центр 

соціального обслуговування

На стаціонарному догляді у центрі перебувають 36 літніх людей, на обслуговуванні за своїм місцем проживання знаходяться 1296 пенсіонерів.

Козаків рою «Дунайські козаки» занепокоїли проблеми самотніх літніх людей, які обслуговуються вдома, і вони вирішили долучитися до справи територіального центру стосовно соціально-економічних послуг, а саме збору вживаних речей для видачі пенсіонерам. Діти запропонували свою допомогу. Вони розпитали робітників центру, чого більш за всього потребують пенсіонери.

Отже, було вирішено провести благодійну акцію «Крок до милосердя» з 01.03.2018 р. по 31.03.2018 р. Учні зробили виставку за темою «Милосердя багато не буває» з метою привернути увагу всіх учнів до акції. Потім склали оголошення та розмістили його у фойє ліцею.

Протягом декількох тижнів діти, батьки, вчителі приносили з дому речі, як уживані, так і нові, посуд, постільну білизну, взуття тощо. Козаки-волонтери збирали все докупи, і по закінченні строку акції передали до територіального центру.

bakc2

Зібрані речі, взуття, посуд тощо

Не можна закривати обличчя на прохання про допомогу. Тож бережімо своїх бабусь, дідусів та й усіх літніх людей довкола нас. Не забуваймо сказати їм лагідне слово, пригорнути, подати руку допомоги.

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія