Вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з базових дисциплін:
1.1.з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
ІІ |
Абрамов Олександр |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
9 клас |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
10 клас |
ІІ |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
11 клас |
І |
Котляренко Яна |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
1.2.з англійської мови
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Харіна О.Л. |
1.3. з історії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Вєлікова Ганна Георгіївна |
ІПЛ |
Волкова Катерина Олександрівна |
10 клас |
І |
Терзієв В’ячеслав Сергійович |
ІПЛ |
Хаджиміті Катерина Опанасівна |
11 клас |
ІІ |
Стогнійчук Валерія Едуардівна |
ІПЛ |
Хаджиміті Катерина Опанасівна |
1.4. з фізики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я, по батькові учня-переможця |
Навчальний заклад |
Учитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Семеген Ольга Василівна |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Бабаян Яна Глібівна |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
8 клас |
ІІІ |
Денисов Владислав Семенович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
9 клас |
І |
Сайтарли Олексій Юрійович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
ІІ |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
ІІ |
Капацина Ілля Іванович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта Михайлович |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Талмач Дмитро Павлович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
ІІІ |
Іванов Микола Миколайович |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро Віталійович |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
ІІІ |
Матреницька Юлія Борисівна |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
1.5. з хімії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Шаброй Віктор Вадимович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
ІІ |
Абрамов Олександр Максимович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
|
ІІІ |
Коренчук Іван Олегович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
|
8 клас |
ІІІ |
Брагару Артем Федорович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
ІІ |
Бойченко Анна Сергіївна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
ІІ |
Брошеван Марина Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
ІІ |
Сайтарли Олексій Юрійович |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта Михайлович |
ІПЛ |
Ревенок С.М. |
ІІ |
Іванов Микола Миколайович |
ІПЛ |
Ревенок С.М. |
|
11 клас |
ІІ |
Голобородько Ірина Ігорівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
1.6. з інформатики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
I |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
II |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
III |
Кльован Кирило |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
|
10 клас |
І |
Шумейко Михайло Талмач Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О. В. Шаріфов А. Я. |
ІІ |
Мараховький Олег |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
|
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта Златєв Олександр |
Іванов О. В. Шаріфов А. Я. |
||
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
ІІ |
Бальчев Артур |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
1.7. з біології
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Герасимов Микола |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
10 клас |
І |
Панчук Злата |
ІПЛ |
Чумаченко А.В. |
|
1.8. з основ економічних знань
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Талмач Дмитро |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Талмач Валентин |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Петренко Павло |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
11 клас |
І |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІІ |
Бєлицький Даніїл |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
1.9 з ІКТ
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Дериволкова Катерина |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
11 клас |
І |
Маєвський Андрій |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
1.10 з астрономії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІІ |
Матреницька Юлія |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
1.11 з фізичної культури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
ІІІ |
Рибаченко Богдан |
ІПЛ |
Романовська Т.Г. |
1.12 з російської мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Довженко Н.А. |
10 клас |
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Шилова Л.Р. |
11 клас |
І |
Котляренко Яна |
ІПЛ |
Шойхед Е.М. |
1.13 з трудового навчання
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Подгорний Валентин |
ІПЛ |
Мельниченко О.С. |
1.14 з географії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Онищенко Л.В. |
1.5. з математики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 клас |
ІІ |
Тектов Алік |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
7 клас |
І |
Абрамов Олександр |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
І |
Шаібеков Марат |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
ІІ |
Шаброй Віктор |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
8 клас |
І |
Павлова Дар`я |
ІПЛ |
Горєлова О.В. |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
І |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
ІІ |
Пінтійська Маргарита |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Крачілов І. П. |
ІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Крачілов І. П. |
|
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
ІІІ |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
*всього призових місць – 70, з них: 32 - І місць, 23- ІІ місць, 15 - ІІІ місця
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі