Наша команда взяла участь в обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч» з шахів та продемонструвала справжню згуртованість, силу духу й наполегливість у боротьбі за перемогу.
За підсумками змагань команда посіла почесне ІІ місце!
У складі команди виступали:
Це результат наполегливої праці, командної підтримки та віри у власні сили. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед та здобувати нові перемоги!
