афротурист

Новини ліцею

Вітаємо команду шахістів з блискучим результатом в області!

Наша команда взяла участь в обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч» з шахів та продемонструвала справжню згуртованість, силу духу й наполегливість у боротьбі за перемогу.

За підсумками змагань команда посіла почесне ІІ місце!

У складі команди виступали:

  • Татарко Кирило (10-А)
  • Карпенко Михайло (10-Б)
  • Гусь Поліна (10-Б)
  • Карагяур Ростислав (10-Б)

Це результат наполегливої праці, командної підтримки та віри у власні сили. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед та здобувати нові перемоги!

 

 

 

sadiogorod.net