17 листопада 2017 року у місті Києві на базі Всеукраїнського центру позашкільної роботи відбувся Всеукраїнський етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
Фестиваль проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Фестиваль проводиться Міністерством освіти і науки України, Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту за участю Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.
За умовами даного фестивалю, у заході приймають участь команди закладів загальної середньої освіти, які складаються з семи учнів.
Програма фестивалю складалася з трьох конкурсів:
1. Конкурс плакатів;
2. Конкурс фотографій, художніх робіт;
3. Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій.
Одеську область на фестивалі представляли дві команди: команда Ізмаїльського політехнічного ліцею «ПоZитив» (керівник – Ілуца Галина Іллівна, хореограф – Стеценко Ірина Володимирівна) та команда «7 елемент» Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянського району.
За результатами:
- І місце в конкурсі плакатів посіла робота «З гармонією в серці» Дарини Чернецької, учениці Ізмаїльського політехнічного ліцею;
- І місце в конкурсі фото посів фотоколлаж «Туристична романтика» Яни Бабаян, учениці Ізмаїльського політехнічного ліцею.
У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій команда політехнічного ліцею «ПоZитив» також визнана кращою.
За результатами усього фестивалю-конкурсу команда політехнічного ліцею міста Ізмаїл отримала загальнокомандне І місце та кубок переможців Всеукраїнського фестивалю.
ІІ місце – у команди Лиманської ЗОШ, Роздільнянського району.
ІІІ місце – у команди з Полтави.
Київська команда посіла четверте місце.
Вперше така почесна нагорода приїхала до нашого міста.



