афротурист

Обласний етап конкурсу імені Тараса Шевченка 2019-2020 н.р.

Переможці ІІI етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2019-2020 н.р. 

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель

Калаянова

Євгенія Сергіївна

5

ІІІ

Ющенко

Тетяна Пилипівна

Марінова

Марія Віталіївна

8

ІІІ

Тимчук

Валентина Борисівна

Переможці Петра Яцика ІІ міський етап

Переможці ІІ (міського) етапу ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

2019-2020 н.р.:

з/п

Клас

ПІБ учня

Дата народження

Навчальний заклад

ПІБ учителя

Місце

1.

6

Великова

Марія Георгіївна

25.10.2007

ІПЛ

Чегодаєва

Ірина Олександрівна

ІІІ

2.

7

Дудник

Денис Олександрович

11.07.2007

ІПЛ

Чегодаєва

Ірина Олександрівна

IIІ

3.

8

Кузіна

Анастасія Олексіївна

20.03.2006

ІПЛ

Тимчук

Валентина Борисівна

ІІ

4.

9

Чуприна

Катерина Олексіївна

03.10.2004

ІПЛ

Ющенко

Тетяна Пилипівна

І

5.

11

Бажак

Олексій Георгійович

14.11.2003

ІПЛ

Тимчук

Валентина Борисівна

III

Результати конкурсу "Бебрас-2019"

11 та 12 листопада 2019 року в ліцеї пройшов Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас" (всім відомий як конкурс "Бобер"). У ньому взяли участь 72 учні 5-10 класів, 47 з них отримали "Добрий результат" і 13 - "Відмінний".

Прізвище та ім'я

учня/учениці

Клас Кількість балів Результат
1 Бойчук Евеліна 5 55 Добрий
2 Вакарчук Семен 5 54 Добрий
3 Гасиця Владислав 5 57 Добрий
4 Дакі Олександр 5 64 Добрий
5 Калаянова Євгенія 5 56 Добрий
6 Лосунова Ірина 5 55 Добрий
7 Марченко Марина 5 62 Добрий
8 Обеременко Костянтин 5 55 Добрий
9 Павлов Євгеній 5 54 Добрий
10 Погорєлова-Корєнькова Світлана 5 57 Добрий
11 Постол Юрій 5 57 Добрий
12 Шарашкіна Марія 5 60 Добрий
         
13 Базарник Даніїл 6 84 Відмінний
14 Великова Марія 6 70 Відмінний
15 Вишнівецька Вероніка 6 65 Добрий
16 Галушка Анастасія 6 60 Добрий
17 Городниченко Єгор 6 67 Добрий
18 Гриб Вадим 6 71 Відмінний
19 Дойчєв Дмитро 6 60 Добрий
20 Дурлов Костянтин 6 65 Добрий
21 Іорданов Анатолій 6 66 Добрий
22 Казаков Павло 6 70 Відмінний
23 Матей Аліса 6 67 Добрий
24 Ряженова Карина 6 69 Відмінний
25 Туряк Нікіта 6 59 Добрий
26 Хвальов Артьом 6 57 Добрий
27 Чаленко Іван 6 71 Відмінний
28 Чиж Максим 6 56 Добрий
         
29 Алфьорова Злата 7 68 Добрий
30 Гончар Марія 7 68 Добрий
31 Граматик Андрій 7 68 Добрий
32 Дімов Іван 7 78 Відмінний
33 Дойчев Богдан 7 59 Добрий
34 Дронова Дар'я 7 73 Відмінний
35 Дудник Денис 7 81 Відмінний
36 Іванько Сергй 7 67 Добрий
37 Кабак Єва 7 79 Відмінний
38 Кисельов Святослав 7 60 Добрий
39 Ковч Леонтій 7 64 Добрий
40 Нівня Іван 7 70 Добрий
41 Соловей Даніїл 7 62 Добрий
42 Тітов Максим 7 57 Добрий
43 Тришина Юлія 7 64 Добрий
44 Холназаров Іларіон 7 58 Добрий
45 Чернієнко Павло 7 57 Добрий
46 Шевчук Матвій 7 66 Добрий
47 Юрійчук Максим 7 74 Відмінний
         
48 Бабич Олександр 8 69 Добрий
49 Богданов Максим 8 59 Добрий
50 Далаков Олег 8 62 Добрий
51 Кузіна Анастасія 8 70 Добрий
52 Огородников Богдан 8 61 Добрий
53 Ратушненко Артем 8 75 Відмінний
54 Рахманюк Дарія 8 70 Добрий
55 Томєв Олександр 8 58 Добрий
56 Цвєткова Орина 8 60 Добрий
         
57 Лісовенко Олександр 9 62 Добрий
58 Пінтійський Андрій 9 77 Відмінний
59 Раду Володимир 9 57 Добрий
60 Колоянов Єгор 10 71 Добрий

Конкурс Імені Тараса Шевченка

Переможці ІІ (міського) етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

2019-2020 н.р.

з/п

Клас

ПІБ учня

Дата народження

Навчальний заклад

ПІБ учителя

Місце

1.

5

Калаянова

Євгенія Сергіївна

10.09.2009

ІПЛ

Ющенко

Тетяна Пилипівна

І

2.

6

Мітакі

Владислав Валерійович

28.02.2008

ІПЛ

Шибаєва

Оксана Миколаївна

II

3.

4.

7

Гончар

Марія Сергіївна

26.06.2007

ІПЛ

Шибаєва

Оксана Миколаївна

II

Опруненко

Дар’я Сергіївна

24.10.2006

ІПЛ

Ющенко

Тетяна Пилипівна

III

5.

6.

8

Марінова

Марія Віталіівна

12.03.2006

ІПЛ

Тимчук

Валентина Борисівна

I

Тіран

Юлія Сергіівна

24.02.2006

ІПЛ

Шибаєва

Оксана Миколаївна

III

7.

9

Владінова

Анастасія Віталіївна

08.07.2005

ІПЛ

Шибаєва

Оксана Миколаївна

III

Топор

Аріна Георгіївна

03.01.2006

ІПЛ

Чегодаєва

Ірина Олександрівна

III

8.

10

Терзієва

Марія Сергіївна

08.11.2003

ІПЛ

Ющенко

Тетяна Пилипівна

III

9.

11

Семеген

Ольга Василівна

28.06.2002

ІПЛ

Тимчук

Валентина Борисівна

IІ

Результати ІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади "НА УРОК"

Переможці ІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (жовтень, 2019-2020 н.р.)

ХІМІЯ

(вчитель: Бережна Л.С.)


з/п

Прізвище та ім'я
учня/учениці

Клас

Нагорода

1.

Дудник Денис

7-А

Диплом ІІ ступеня

2. 

Порвен Данило

7-А

Диплом ІІ ступеня

3. 

Степашкін Сергій

7-А

Диплом ІІ ступеня

4. 

Сорока Ельвіра

7-А

Диплом ІІІ ступеня

5. 

Осмокеску Єлизавета

7-Б

Диплом І ступеня

6. 

Дармодехіна Маргарита

7-Б

Диплом ІІ ступеня

7. 

Шевчук Матвій

7-Б

Диплом ІІ ступеня

8. 

Заславський Давід

7-Б

Диплом ІІІ ступеня

9. 

Опруненко Дар'я

7-Б

Диплом ІІІ ступеня

10. 

Ваврик Ніна

7-В

Диплом І ступеня

11. 

Холназаров Іларіон

7-В

Диплом І ступеня

12. 

Дімов Іван

7-В

Диплом ІІ ступеня

13. 

Мікульський Нікіта

7-В

Диплом ІІ ступеня

14. 

Веліксар Карина

8-Б

Диплом ІІІ ступеня

15. 

Драгой Марія

8-В

Диплом ІІ ступеня

16.

Марінов Андрій

8-В

Диплом ІІІ ступеня 

 (вчитель: Ревенок С.М.)


з/п

Прізвище та ім'я
учня/учениці

Клас

Нагорода

1.

Попова Діана

9-Б

Диплом І ступеня

2. 

Міріонкова Ольга

9-Б

Диплом ІІІ ступеня

3. 

Гоцанога Олена

10-А

Диплом ІІІ ступеня

4. 

Чебанов Нікіта

11-Б

Диплом ІІ ступеня

 УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

(вчитель: Чегодаєва І.О.)
 


з/п

Прізвище та ім'я
учня/учениці

Клас

Нагорода

1.

Базарник Даніїл

6-А

Диплом ІІІ ступеня

2.

Огородник Богдан

6-А

Диплом ІІІ ступеня

3.

Великова Марія

6-Б

Диплом ІІІ ступеня

4.

Генчева Стефанія

6-Б

Диплом ІІІ ступеня

5.

Коробєр Маргарита

6-Б

Диплом ІІІ ступеня

6.

Пашаєв Фазіл

7-А

Диплом І ступеня

7.

Данукалов Микола

7-А

Диплом ІІІ ступеня

8.

Порвен Данило

7-А

Диплом ІІІ ступеня

9.

Степашкін Сергій

7-А

Диплом ІІІ ступеня

10.

Савченко Михайло

9-А

Диплом ІІ ступеня

11.

Топор Аріна

9-А

Диплом ІІ ступеня

12.

Константинов Андрій

9-А

Диплом ІІІ ступеня

13.

Осадчій Станіслав

9-А

Диплом ІІІ ступеня

14.

Павленко Марина

9-А

Диплом ІІІ ступеня

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія