Греков Арсеній, 10-А кл. - диплом ІІІ ступеня (вчитель Чегодаєва І.О.)
№ з/п |
Клас |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
Місце |
1 |
7 |
Шпаченко Катерина Станіславівна |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
IIІ |
2 |
8 |
Хатинський Дмитро Олександрович |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
3 |
9 |
Ніколаєва Марія Артурівна |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІ |
8-13 листопада 2022 року ліцеїсти взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер-2022". Всього - 40 учнів 5-11 класів, 15 з них отримали "Добрий результат" і 14 - "Відмінний".
№ |
Прізвище та ім’я |
Клас |
Кількість балів |
Результат |
1 |
Годунова Ольга |
5 |
63 |
Добрий |
2 |
Дойчєва Ольга |
5 |
57 |
Добрий |
3 |
Драчевський Михайло |
5 |
67 |
Відмінний |
4 |
Жикол Вікторія |
5 |
72 |
Відмінний |
5 |
Марусяк Гліб |
5 |
53 |
Добрий |
6 |
Перекопайко Дар'я |
5 |
57 |
Добрий |
7 |
Солодовник Маргарита |
5 |
56 |
Добрий |
8 |
Якімчук Вікторія |
5 |
68 |
Відмінний |
9 |
Городниченко Олександр |
6 |
84 |
Відмінний |
10 |
Єфанов Олексій |
6 |
77 |
Відмінний |
11 |
Касім Микита |
6 |
53 |
Добрий |
12 |
Кривошея Ярослав |
6 |
61 |
Добрий |
13 |
Новиков Іван |
6 |
56 |
Добрий |
14 |
Швайчук Анна |
6 |
61 |
Добрий |
15 |
Бандєєв Олексій |
7 |
70 |
Відмінний |
16 |
Добровольська Марія |
7 |
64 |
Добрий |
17 |
Жикол Владислав |
7 |
82 |
Відмінний |
18 |
Жолтиков Олександр |
7 |
61 |
Добрий |
19 |
Зіскель Михайло |
7 |
57 |
Добрий |
20 |
Солонич Ілля |
7 |
78 |
Відмінний |
21 |
Стороженко В’ячеслав |
7 |
71 |
Відмінний |
22 |
Стороженко Валерія |
7 |
77 |
Відмінний |
23 |
Павлов Євгеній |
8 |
63 |
Добрий |
24 |
Шарашкіна Марія |
8 |
80 |
Відмінний |
25 |
Гриб Вадим |
9 |
76 |
Відмінний |
26 |
Дурлов Костянтин |
9 |
67 |
Добрий |
27 |
Казаков Павло |
9 |
73 |
Відмінний |
28 |
Дудник Денис |
9 |
79 |
Відмінний |
29 |
Шевчук Матвій |
10 |
59 |
Добрий |
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
Місце |
5 клас |
|||
1 |
Корнілова Олександра Михайлівна |
Шибаєва Оксана Миколаївна |
ІІ |
6 клас |
|||
2 |
Ватра Анна Вадимівна |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
І |
8 клас |
|||
3 |
Гергі Анатолій Васильович |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
9 клас |
|||
4 |
Калаянова Євгенія Сергіївна |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
І |
10 клас |
|||
5 |
Греков Арсеній Сергійович |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
Підсумки ІІ (міського етапу) XXIII Міжнародного конкурсу
з української мови ім.Петра Яцика
2022-2023 н.р.
№ з.п. |
ПІБ учня |
Клас |
ПІБ учителя |
Місце |
1. |
Шпаченко Катерина Станіславівна |
6 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
І |
2. |
Конькова Єлизавета Анатоліївна |
6 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІ |
3. |
Хатинський Дмитро Олександрович |
7 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
ІІІ |
4. |
Ніколаєва Марія Артурівна |
8 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІ |
5. |
Антохі Ольга Володимирівна |
9 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
ІІІ |
Підсумки ІІ етапу XІІІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
у 2022/2023 навчальному році
№ з.п. |
ПІБ учня |
Клас |
ПІБ учителя |
Місце |
1. |
Ватра Анна Вадимівна |
5 |
Шибаєва Оксана Миколаївна |
ІІ |
2. |
Калаянова Євгенія Сергіївна |
8 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
3. |
Опруненко Дар’я Сергіївна |
10 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІІ |