афротурист

Новости лицея

Последние события

Проєкт ДуМ-2020

 

Цьогоріч ліцейський проєкт «Дивись у майбутнє» вийшов далеко за рамки учбового закладу, тож організатори шукають творчу й ініціативну молодь, яка має власне бачення щодо тієї чи іншої ситуації, готова пропонувати шляхи вирішення проблеми та поступово втілювати їх у життя. Творці проєкту наголошували: «ДуМ – це про команду!», готуючи майбутніх учасників до ефективного планування роботи, розподілу обов’язків, індивідуальної та командної відповідальності за результат. 

Отже, продовжили працювати 2 команди-реалізатори ліцею та завершився відбір нових команд-дослідників, в цьому році їх 3: команди Ізмаїльського політехнічного ліцею, ЗЗСО № 10 та ЗЗСО № 14.

Розпочався новий, найбільш творчий і довгоочікуваний етап проєкту – безпосередня робота учасників над обраними темами.

У газеті "Собеседник Измаила" від 18.01.2020 р. та на сайті БессарабіЯ.UA у статті "Проект ДуМ в Измаиле – инновационный прорыв" висвітлені основні напрямки роботи проєкту протягом 5 років та сьогодні.

Читати статтю Проект Дум в Измаиле - инновационный прорыв

Детальніше про проєкт та досягнення команд дивіться на офіційному сайті ДуМ-2020

Ілуца Галина Іллівна, координатор проєкту Дум,
методист з проєктних технологій Палацу дітей та юнацтва

Результати конкурсу "Бебрас-2019"

11 та 12 листопада 2019 року в ліцеї пройшов Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас" (всім відомий як конкурс "Бобер"). У ньому взяли участь 72 учні 5-10 класів. З них 47 отримали "Добрий результат" і 13 учнів - "Відмінний".

Вітаємо переможців та запрошуємо всіх ліцеїстів до участі у конкурсі наступного року!

Подробнее

В гостях у керівництва міста Ізмаїл

10 грудня учні ліцею відвідали традиційний міський захід - День відкритих дверей у виконкомі Ізмаїльської міської ради. Міський голова Абрамченко А.В., його заступники Абашев Р.А., Баткілін С.Л., Павлухін С.О. ознайомили учнів з роботою виконавчої влади, а діти у свою чергу змогли поставити дуже багато питань. Бесіда була дуже цікавою та захоплюючою.

 

 

     
sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія