афротурист

Результаты областных этапов Всеукраинских ученических олимпиад 2016-2017

Математика

1.              

1.                  

Стороженко Анастасия

IIІ место

10-А

Мигов Василий Иванович

2.              

2.                  

Мортузаев Никита

ІII место

11-А

Крачилов Илья Петрович

Физика

3.              

1.                

Гончаров Михаил

III место

8-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

4.              

2.                

Шаброй Виктор

III место

8-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

5.              

3.                

Стороженко Анастасия

ІII место

10-А

Македонский Трифон Дмитриевич

Информатика

6.   

1.

Шумейко Михаил

III место

11-А

Иванов Александр Владимирович

Биология

7.   

1.

Бешкарев Глеб

ІІ место

10-Б

Абрашкина Инна Викторовна

Химия

8.   

1.

Стороженко Анастасия

III место

10-А

Ревенок Светлана Михайловна

Русский язык и литература

9.   

1.

Стороженко Анастасия

III место

10-А

Довженко Неля Андреевна

Экономика

10.         

1.

Стороженко Анастасия 

II место

10-А

Бельская Галина Михайловна

11.         

2.

Пинтийская Маргарита

III место

10-А 

Бельская Галина Михайловна

Результати міського туру олімпіад 2016-2017

 

1.1.  з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

III

Терзієва Марія

Ющенко Т.П.

8

І

Бажак Олексій

Тимчук В.Б.

10

ІI

Стороженко Анастасія

Чегодаєва І.О.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Чегодаєва І.О.

1.2.  з англійської мови

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

8

ІІ

Абрамов Олександр

Добровольська О.В.

10

ІІІ

Стороженко Анастасія

Добровольська О.В.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Гришко О.В.

1.3. з правознавства

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІII

Семеген Анастасія

Скоробреха І.О.

1.4. з фізики

 

Клас 

Місце 

Прізвище, ім’я та учня-переможця 

Вчитель 

7 

І 

Почтаренко Оксана 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Тектов Аліко

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Флоря Максим

Сидоренко А.М. 

8 

І 

Шаброй Віктор 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Скоробреха Дмитро 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Гончаров Михайло 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Шайбеков Марат 

Сидоренко А.М. 

9

ІІІ 

Димитров Микита

Македонський Т. Д. 

10 

І 

Стороженко Анастасія 

Македонський Т. Д. 

11 

І 

Мортузаєв Нікіта 

Македонський Т. Д. 

ІІ 

Іванов Микола 

Македонський Т. Д. 

ІІІ 

Талмач Дмитро 

Македонський Т. Д. 

 

 

 1.5. з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

І

Тектов Аліко

Бережна Л.С.

ІІ

Черкес Артур

Бережна Л.С.

ІІ

Мітєва Владислава

Бережна Л.С.

ІІІ

Гоцанога Олена

Бережна Л.С.

ІІІ

Каланжов Михайло

Бережна Л.С.

8

І

Коренчук Іван

Бережна Л.С.

І

Дерменжі Вікторія

Бережна Л.С.

ІІ

Шаброй Віктор

Бережна Л.С.

ІІІ

Абрамов Олександр

Бережна Л.С.

9

ІІ

Герасименко Анастасія

Сіраєва О.Г.

ІІ

Данілова Оксана

Ревенок С.О.

ІІІ

Шарафаненко Ольга

Сіраєва О.Г.

10

І

Стороженко Анастасія

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Брошеван Марина

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Гончарова Ольга

Сіраєва О.Г.

11

ІІ

Мортузаєв Микита

Ревенок С.О.

ІІІ

Співакова Анастасія

Ревенок С.О.

1.6.  з біології

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Бєшкарєв Гліб

Абрашкіна І. В.

1.7. з інформатики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІІ

Капацина Ілля

Іванов О.В.

11

І

Шумейко Михайло

Іванов О.В.

І

Златєв Олександр

Шаріфов А.Я.

ІІ

Талмач Дмитро

Шаріфов А.Я.

ІІІ

Горбатюк Олег

Шаріфов А.Я.

ІІІ

Талмач Валентин

Шаріфов А.Я.

1.8 з основ економічних знань

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Бельська Г.М.

10

ІІ

Капацина Ілля

Бельська Г.М.

10

ІІІ

Пінтійська Маргарита

Бельська Г.М.

11

І

Талмач Валентин

Бельська Г.М.

11

ІІ

Петренко Павло

Бельська Г.М.

11

ІІІ

Талмач Дмитро

Бельська Г.М

1.9 з ІКТ

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Іванов О. В.

11

ІІ

Дериволкова Катерина

Іванов О. В.

1.10 з трудового навчання

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

9

ІІ

Димитренко Євген

Мельниченко О.С.

10

І

Подгорний Валентин

Мельниченко О.С.

1.11 з астрономії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

11

І

Чубка Ростислав

Македонський Т. Д.

 

1.12 з фізичної культури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІІ

Сакара Марина

Романовська Т.Г.

11

ІІ

Рибаченко Богдан

Романовська Т.Г.

 

 

 

 

1.13 з російської мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Довженко Н.А.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Шилова Л.Р..

ІІ

Мортузаєв Нікіта

Шилова Л.Р

1.14 з математики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я та учня-переможця

Вчитель

6

ІІІ

Павленко Марина

Бабак Н. І.

7

І

Почтаренко Оксана

Іванов О.М.

ІІІ

Терзієва Марія

Іванов О.М.

8

ІІІ

Шаброй Віктор

Мігов В.І.

10

І

Стороженко Анастасія

Мігов В.І.

ІІІ

Пінтійська Маргарита

Мігов В.І.

11

І

Мортузаєв Нікіта

Крачілов І.П.

І

Іванов Микола

Крачілов І.П.

 

1.15 з географії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

ІІІ

Онищенко Андрій

Онищенко Л.В.

8

ІІ

Абрамов Олександр

Бельська Г.М.

*всього призових місць  – 70, з них:  22- І місць, 21- ІІ місць,  27- ІІІ місць

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

 

Клас 

Місце 

Прізвище, ім’я та учня-переможця 

Вчитель 

7 

І 

Почтаренко Оксана 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Тектов Аліко

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Флоря Максим

Сидоренко А.М. 

8 

І 

Шаброй Віктор 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Скоробреха Дмитро 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Гончаров Михайло 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Шайбеков Марат 

Сидоренко А.М. 

9

ІІІ 

Димитров Микита

Македонський Т. Д. 

10 

І 

Стороженко Анастасія 

Македонський Т. Д. 

11 

І 

Мортузаєв Нікіта 

Македонський Т. Д. 

ІІ 

Іванов Микола 

Македонський Т. Д. 

ІІІ 

Талмач Дмитро 

Македонський Т. Д. 

Результаты олимпиад 2015-2016

Вітаємо

переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з базових дисциплін:

 

1.1.з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

ІІ

Абрамов Олександр

ІПЛ

Тимчук В.Б.

9 клас

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

10 клас

ІІ

Соловйова Катерина

ІПЛ

Тимчук В.Б.

11 клас

І

Котляренко Яна

ІПЛ

Тимчук В.Б.

 

1.2.з англійської мови

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Харіна О.Л.

 

1.3. з історії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Вєлікова Ганна Георгіївна

ІПЛ

Волкова Катерина Олександрівна

10 клас

І

Терзієв Вячеслав Сергійович

ІПЛ

Хаджиміті Катерина Опанасівна

11 клас

ІІ

Стогнійчук Валерія Едуардівна

ІПЛ

Хаджиміті Катерина  Опанасівна

 

1.4. з фізики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові  учня-переможця

Навчальний заклад

Учитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Семеген Ольга Василівна

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Бабаян Яна Глібівна

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Скоробреха Дмитро Ігорович

ІПЛ

Сидоренко А. М.

8 клас

ІІІ

Денисов Владислав Семенович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

9 клас

І

Сайтарли  Олексій Юрійович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІ

Стороженко Анастасія Олександрівна

         ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІ

Капацина Ілля Іванович

ІПЛ

 Македонський Т.Д.

       

10 клас

І

Мортузаєв Нікіта Михайлович

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Талмач Дмитро Павлович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІІ

Іванов Микола Миколайович

ІПЛ

Македонський Т. Д.

       

11 клас

      І

Тодоров Дмитро Віталійович

        ІПЛ

Сидоренко А.М.       

ІІІ

Матреницька Юлія                Борисівна

      ІПЛ

Сидоренко А.М.

 

1.5. з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

 Шаброй Віктор Вадимович

ІПЛ

Бережна Л.С.

ІІ

Абрамов Олександр Максимович

ІПЛ

Бережна Л.С.

ІІІ

Коренчук Іван Олегович

         ІПЛ

Бережна Л.С.

8 клас

ІІІ

Брагару Артем Федорович

ІПЛ

Бережна Л.С.

9 клас

І

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Бойченко Анна Сергіївна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Брошеван Марина Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Сайтарли Олексій Юрійович

          ІПЛ

Сіраєва О.Г.

       

10 клас

І

Мортузаєв Нікіта Михайлович

          ІПЛ

Ревенок С.М.

ІІ

Іванов Микола Миколайович

ІПЛ

Ревенок С.М.

11 клас

ІІ

Голобородько Ірина Ігорівна

        ІПЛ

Сіраєва О.Г.

 

1.6. з інформатики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

I

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Іванов О. В.

II

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Іванов О. В.

III

Кльован Кирило

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

       

10 клас

І

Шумейко Михайло

Талмач Дмитро

ІПЛ

Іванов О. В.

Шаріфов А. Я.

ІІ

Мараховький Олег

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

ІІІ

Мортузаєв Нікіта

Златєв Олександр

 

Іванов О. В.

Шаріфов А. Я.

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

ІІ

Бальчев Артур

ІПЛ

Іванов О. В.

 

1.7.  з біології

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Герасимов Микола

ІПЛ

Тарас В. С.

10 клас

  І

Панчук Злата

ІПЛ

Чумаченко А.В.

           

1.8. з основ економічних знань

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Талмач Дмитро

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Талмач Валентин

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Петренко Павло

ІПЛ

Бельська Г. М.

11 клас

І

Кущенко Максим

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Бєлицький Даніїл

ІПЛ

Бельська Г. М.

       

 

1.9 з ІКТ

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Дериволкова Катерина

ІПЛ

Іванов О.В.

11 клас

І

Маєвський Андрій

ІПЛ

Іванов О.В.

 

1.10 з астрономії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Матреницька Юлія

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

1.11 з фізичної культури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Рибаченко Богдан

ІПЛ

Романовська Т.Г.

 

 

1.12 з російської мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Довженко Н.А.

10 клас

ІІІ

Мортузаєв Нікіта 

ІПЛ

Шилова Л.Р.

11 клас

І

Котляренко Яна

ІПЛ

Шойхед Е.М.

       

 

 

1.13 з трудового навчання

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Подгорний Валентин

ІПЛ

Мельниченко О.С.

 

 

1.14 з географії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Онищенко Л.В.

 

 

1.5. з математики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

6 клас

ІІ

Тектов Алік

ІПЛ

Сидоренко А.М.

7 клас

І

Абрамов Олександр

ІПЛ

Мігов В.І.

І

Шаібеков Марат

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІ

Шаброй Віктор

            ІПЛ

Мігов В.І.

8 клас

І

Павлова Дар`я

ІПЛ

Горєлова О.В.

9 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Мігов В.І.

І

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІ

Пінтійська Маргарита

ІПЛ

Мігов В.І.

       
       

  10 клас

І

Мортузаєв Нікіта

            ІПЛ

Крачілов І. П.

ІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Крачілов І. П.

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Кущенко Максим

ІПЛ

Іванов О.М.

 

*всього призових місць  – 70, з них:  32 - І місць, 23- ІІ місць, 15 - ІІІ місця

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

 

 

Результаты областных этапов Всеукраинских ученических олимпиад 2015-2016 учебный год

 

 

Результаты областных олимпиад (III этап)

 

 

Математика

 

1.            

1.                

Павлова Дарья

ІII место

8 -А

Горелова Оксана Владимировна

2.            

2.                

Сайтарлы Алексей

 ІII место

9-А

Мигов Василий Иванович

3.            

3.                

Стороженко Анастасия

III место

9-А

Мигов Василий Иванович

4.            

4.                

Мортузаев Никита

II место

10-А

Крачилов Илья Петрович

5.            

5.                

Иванов Николай

III место

10-А

Крачилов Илья Петрович

6.            

6.                

Тодоров Дмитрий

III место

11-А

Иванов Олег Николаевич

 

Физика

 

7.            

1.              

Сайтарлы Алексей

I место

9-А

Македонский Трифон Дмитриевич

8.            

2.              

Мортузаев Никита

III место

10-А

Македонский Трифон Дмитриевич

9.            

3.              

Талмач Дмитрий

ІII место

10-В

Македонский Трифон Дмитриевич

10.       

4.              

Тодоров Дмитрий

ІII место

11-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

 

Информатика

 

11.            

1.

Сайтарлы Алексей

I место

9-А

Иванов Александр Владимирович

12.            

2.

Шумейко Михаил

III место

10-А

Иванов Александр Владимирович

 

Трудовое обучение и технологии

 

13. 1. Подгорный Валентин III место 9-А Мельниченко Александр Сергеевич

 

 

Результаты областных олимпиад за 2013-2014 учебный год

Результаты областных олимпиад 

Математика

1.                  

Мортузаев Никита

ІII место

8-А

Крачилов Илья Петрович

2.                  

Селезнёва Мария

ІII место

11-А

Иванов Олег Николаевич

3.                  

Пинтийская Маргарита

ІII место

7-А

Супрун Вячеслав Александрович

4.                  

Тодоров Дмитрий

ІII место

9-А

Иванов Олег Николаевич

Физика

1.                   

Тодоров Дмитрий

II место

9-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

2.                   

Остапенко Константин

ІII место

10-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

3.                   

Селезнёва Мария

ІII место

11-А

Македонский Трифон Дмитриевич

4.                   

Мортузаев Никита

ІII место

8-А

Сидоренко Анатолий Николаевич

Экономика

 1.                    

Тодоров Дмитрий

ІII место

9-А

Бельская Галина Михайловна

2.                

Остапенко Константин

I место

10-А

Бельская Галина Михайловна

3.                

Дубенков Виктор

ІII место

11-В

Бельская Галина Михайловна

Биология

1.     

Бондарь Валерия

ІІІ место

11-Б

Абрашкина Инна Викторовна

2.     

Величко Диана

ІІІ место

11-Б

Абрашкина Инна Викторовна

Русский язык и литература

1.     

Савченко Ксения

III место

10-А

Довженко Неля Андреевна

2.     

Кибалко Злата

III место

11

Шойхед Этина Михайловна

3.     

Стогнийчук Валерия

III место

9-А

Шилова Людмила Робертовна

Украинский язык и литература

1.    

Соловьёва Екатерина

ІІІ место

8-А

Тымчук Валентина Борисовна

Основы правоведения

      1           Бондарь Валерия         ІІІ место         10-А     Скоробреха Игорь Александрович
Информатика 
  1        Дамрин Антон ІІІ место 10-А Чимшир Валентин Иванович
  2        Горбатюк Евгений
ІІІ место 11-А Чимшир Валентин Иванович
  3        Бальчев Артур
ІІІ место 9-А Чимшир Валентин Иванович
Химия 
  1        Мортузаев Никита ІІІ место 8-А Сарлачан Клавдия Филипповна
  2        Далакова Алина ІІІ место 11-Б Сираева Ольга Георгиевна
  

Результаты Международной олимпиады «Физтех-2014» по математике и физике (МФТИ)

   1. Селезнёва Мария І степень  11-А  Иванов Олег Николаевич 
   2.  Селезнёва Мария I степень  11-А Македонский Трифон Дмитриевич 
sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn