афротурист

Результаты МАН (II этап)

Химия

1.            

1.

Стороженко Анастасия

ІІ место

10-А

Сираева Ольга Георгиевна

2.            

2

Гончарова Ольга

III место

10-Б

Сираева Ольга Георгиевна

Экономика

3.            

1.

Соловйова Екатерина

I место

11-А

Бельская Галина Михайловна

Экология

4.       

1.

Брошеван Марина

III место

10-Б

Ревенок Светлана Михайловна

РЕЗУЛЬТАТИ І (міського) етапу МАН 2016-2017

 

Секція історичне краєзнавство:

 Великова Ганна, 10-А кл., - ІІ місце. (керівник: Волкова К.О.)

Секція російської літератури:

Дейнега Надія, 11-В кл., - І місце. (керівник: Шойхед Е.М.)

Дериволкова Катерина, 11-В кл., - І місце. (керівник: Шойхед Е.М.)

Секція української літератури:

Бойко Вікторія, 10-А кл., - І місце. (керівник: Чегодаєва І.О.)

Секція хімії:

Стороженко Анастасія, 10-А кл., – І місце. (керівник: Сіраєва О.Г.)

Гончарова Ольга, 10-Б кл., - І місце. (керівник: Сіраєва О.Г.)

Секція експериментальна фізика:

Терзієв В`ячеслав, 11-А кл., - ІІ місце. (керівник: Македонський Т.Д.)

Секція мікроекономіка та макроекономіка:

Соловйова Катерина, 11-А кл., – І місце. (керівник: Бєльська Г.М.)

Секція  медицина:

Брошеван Марина, 10-Б кл., - ІІ місце. (керівники: Тарас В.С., Ревенок С.М.)

Семеген Ольга, 8-А кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Секція  екологія:

Брошеван Марина, 10-Б кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Семеген Ольга, 8-А кл., - ІІ місце. (керівник:  Ревенок С.М.)

Секція аграрні науки:

Рибаченко Богдан, 11-В кл., - ІІ місце. (керівник: Тарас В.С.)

Секція психологія:

Зубенко Єгор, 11-Б кл., - ІІ місце. (керівник: Тарас В.С.)

*всього призових місць  – 14, з них:  6 - І місць,  8- ІІ місць.

Вітаємо

Вітаємо переможців

І (міського) етапу МАН 2015-2016 н.р.:

 

Секція історичного краєзнавства:

 Терзієва В’ячеслава, 10 кл., ІПЛ,  - ІІІ місце.

 

Секція української літератури:

Семеген Анастасію, 10 кл., ІПЛ  - І місце.

 

Секція хімії:

Голобородько Ірину, 11 кл., ІПЛ – І місце.

 

Секціі відділення комп’ютерних наук:

Шумейко Михайла, 10 кл., ІПЛ (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми) – І місце.

Іванова Миколу, 10 кл., ІПЛ (мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми) –  ІІ місце.

Бальчева Артура, 11 кл., ІПЛ (інформаційні системи, бази даних та системи штучного  інтелекту) – І місце.

Златьєва Олександра, 10 кл., ІПЛ (інформаційні системи, бази даних та системи  штучного інтелекту) – ІІ місце.

 

Секція економіки:

Котляренко Яну, 11 кл., ІПЛ (економічна теорія та історія економічної думки) – І місце.

Маєвського Андрія, 11 кл., ІПЛ (мікроекономіка та макроекономіка) – І місце.

 

Секції  біології:

Рибаченко Богдана, 10 кл., ІПЛ - ІІ місце.

Казанцеву Анастасію, 11 кл., ІПЛ – ІІІ місце.

 

 

*всього призових місць  – 11, з них:  6 - І місць,  3- ІІ місць,  2 - ІІІ місця

 

Результаты ІІ этапа областного Всеукраинского конкурса МАН 2015-2016


 

 

Результаты МАН (II этап)

 

 

Информатика

 

13. 

1.               

Златев Александр

II место

10-А

Шарифов Ариф Ялчин оглы

 

Химия

 

14.

1.

Голобородько Ирина

ІІ место

11-Б

Сираева Ольга Георгиевна

 

Экономика

 

15.

1.

Котляренко Яна

I место

10-А

Бельская Галина Михайловна

 

Украинская литература

 

16.

1.

Семеген Анастасия

III место

10-А

Чегодаева Ирина Александровна


 

График МАН 2015

Г Р А Ф І К

проведення засідань секцій у  межах І-го  етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата

проведення

          Назви   секцій

Місце

проведення

Час

проведення

       23

листопада

Англійська, німецька, французька, українська та російська мови.

Всесвітня та українська літератури.  Фольклористика.

Ізмаїльський державний

гуманітарний університет

вул.  Репіна, 12

(каб.405) ( за згодою)

 

  15.00 годин

 

 

 

 

 

       24

листопада

Секції економіки ( 3), право, релігієзнавство та історія релігії

Географія та  ландшафтознавство, кліматологія та метеорологія, екологія.

Літературна творчість та журналістика.

   Ізмаїльський інститут

    водного транспорту

вул. Героїв Сталінграда, 47

           ( за згодою)

Центр позашкільної роботи

    та дитячої творчості

       ім. А.П. Гайдара

      пр. Суворова, 20

          ( ІІ поверх)

 15.00 годин

 

 

 

 15.00 годин

       26

листопада

Біологія людини, ботаніка та зоологія, загальна біологія,

медицина

Аграрні науки, лісознавство.

Науково-технічна творчість

та винахідництво

Ізмаїльське медичне  училище

вул. .Некрасова, 3-а

( за згодою)

Станція юних натуралістів

         вул. Виноградна, 3

Станція юних техніків

вул. .Ів. Франка, 7

15.00 годин

 

 

 

15.00 годин

 

 

15.00 годин

       30

листопада

Історичне  краєзнавство,

історія України, всесвітня

історія, етнографія, психологія.

Мистецтвознавство

Ізмаїльський державний

гуманітарний університет

вул. Репіна, 12

       (каб.405) ( за згодою)

Ізмаїльський державний

гуманітарний університет

пр. Суворова, 75

( каб. 110) ( за згодою)

15.00 годин

 

 

 

 

15.00 годин

 

01

грудня

Математика, прикладна математика, математичне моделювання, теоретична фізика, астрономія,  хімія, секції відділення  комп’ютерних наук (6)

Ізмаїльський

політехнічний ліцей

пр. Суворова, 53

15.00 годин

        Підсумкова науково-практична конференція відбудеться 03 грудня 2015 року о 14.00 годині  за адресою: актова зала ІІВТ, 2-й поверх ( вул. Героїв Сталінграда, 47).

 


sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn