афротурист

Результаты малой академии наук 2013-2014г.

РЕЗУЛЬТАТИ

міського етапу конкурсу – захисту дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України

2013-2014

секція

Тема роботи

Учень

Место

Керівник

1

біологія

Дослідження народних методів боротьби с колорадським жуком

Бондар Валерія

(11-Б)

І

Тарас В.С.

2

біологія

Біосинтез білка

Величко Діана

(11-Б)

І

Абрашкіна І.В.

3

хімія

Особливості встановлення pHу методі нейтралізації

Далакова Аліна

(11-Б)

ІІІ

Сіраєва О. Г.

4

хімія

Визначення жорсткості води природних ресурсів Бессарабського регіону

Серпенінов Валентін

(11-Б)

І

Сіраєва О. Г.

5

економіка

Безробіття як соціальна проблема

Нівня Любов

(11-В)

І

Бєльська Г.М.

6

економіка

Дослідження автомобільного руху в Україні

Мунтяну Владислав

(11-В)

ІІІ

Бєльська Г.М.

7

українська мова

Дослідження особливостей українського перекладу

Далакова Аліна

(11-Б)

ІІ

Ющенко Т.П.

8

інформатика

Метод реалізації покрокової стратегічної гри

Удовиченко Роман

(11-А)

І

Чимшир В.І.

9

інформатика

Електронна мальтифункціональна система контролю знань

Стогнієнко Владислав

(11-А)

І

Чимшир В.І.

10

інформатика

Трьохмірний вексельний побудовувач не функціональних гіперкомплексних множин

Буряк Ігор

(11-А)

ІІ

Чимшир В.І.

11

інформатика

Побудова ландшафту алгоритму

Агафонцев Семен

(10-Б)

І

Шаріфов А.Я.

12

інформатика

Електронний навчальний посібник «Біосинтез белка»

Македонська Анна

(10-А)

ІІІ

Чимшир В.І.

13

історія України

Життєві уроки історії

Бондар Валерія

(10-Б)

ІІІ

Хаджиміті К.А.

 


 

МАН І етап (міський)

Удовиченко Роман, 10-А кл. – ІІ м. (інформатика), вч. Чимшир В.І.

Стогнієнко Владислав, 10-А кл. - ІІ м. (інформатика), вч. Чимшир В.І.

Пинтя Вадим, 11-А кл. - І м. (інформатика),вч. Чимшир В.І.

Пастух Владислав, 11-А кл. – І м. (інформатика),вч. Чимшир В.І.

Блажко Ігнат, 11-А кл. – І м. (інформатика), вч. Чимшир В.І.

Туманов Владислав, 11-В кл. – І м. (інформатика),вч. Чимшир В.І.

Хаджиогло Іван, 11-В кл. – ІІ м. (інформатика),вч. Чимшир В.І.

Ананко Максим, 11-В кл. – І м. (інформатика), вч. Чимшир В.І.

Грінчук Наталя, 11-Б кл. – ІІІ м. (психологія), вч. Довженко Н.А.

Регулян Олександра, 8-Б кл.- ІІІ м. (біологія) , вч. Тарас В.С.

Серпенінов Валентин, 10-Б кл. – І м. (екологія),вч. Тарас В.С.

Грінчук Наталя, 11-Б кл. – І м. (біологія), вч. Тарас В.С.

Белолипецька Альона, 11-А кл. – І м. (економіка), вч. Бєльська Г.М.

Далакова Аліна, 10-Б кл. – І м. (хімія), вч. Сіраєва О.Г.

Кібалко Злата, 10-А кл. – І м. (світова література), вч. Шойхед Е.М.

 

Всього по МАН 15 призових місць, з них:

                 10 – перших

                 3 – других

                 2 – третіх

Итоги 1 этапа Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ МАН

 

Подробнее...

Итоги 2 этапа Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ МАН

Результаты МАН (областной этап)

Информатика

 1

 1

Стогниенко Владислав

IIІ место

10-А

Чимшир Валентин Иванович

 2

 2

Хаджиогло Иван

ІІІ место

11-В

Чимшир Валентин Иванович

 3

 3

Пастух Владислав

ІІ место

11-А

Чимшир Валентин Иванович

 4

 4

Туманов Владислав

ІІІ место

11-В

Чимшир Валентин Иванович

 5

 5

Пынтя  Вадим

ІІI место

11-А

Чимшир Валентин Иванович

 6

 6

Блажко Игнат

ІІ место

11-А

Чимшир Валентин Иванович

Экономика

 7

1.

Белолипецкая Алёна

ІІ место

11-А

Бельская Галина Михайловна

Химия

 8

1.

Далакова Алина

ІІ место

10-Б

Сираева Ольга Георгиевна

Зарубежная литература

 9

1.

Кибалко Злата

ІІ место

10-А

Шойхед Этина Михайловна

             

 

 

Итоги МАН за 2011-2012 г

 

Подробнее...
sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія