афротурист

ИТОГИ ГОРОДСКИХ ОЛИМПИАД 2012-2013 уч. года

1.1. з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

     ІІІ

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Тимчук В.Б.

9 клас

ІI

Демиров Олександр

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

10 клас

ІІ

Далакова Аліна

ІПЛ

Ющенко Т.П.

1.2. з російської мови та літератури

9 клас

І

Савченко Ксенія

ІПЛ

Довженко Н.А.

10 клас

ІІ

Кібалко Злата

ІПЛ

Шойхед Е.М.

11 клас

ІІІ

Пінаєва Катерина

ІПЛ

Шойхед Е.М.

1.3. з англійської мови

8 клас

ІІ

Буравцев-Давидов Микита

            ІПЛ

Харіна О.Л.

9 клас

І

Беляков Олег

ІПЛ

Харіна О.Л.

10 клас

І

Селезньова Марія

ІПЛ

Рибчак В.А.

1.4. з історії

9

ІІІ

 Соснов Михайло

ІПЛ

Чумакова О.В.

1.5. з правознавства

11

ІІІ

 Олейников Серафим

ІПЛ

Скоробреха І.О.

1.6. з математики

6

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Бабак Н. І.

7

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Крачилов І. П.

 

ІІ

Колпакчі Мірра

ІПЛ

Крачилов І. П.

8

І

Матреницька Юлія

ІПЛ

Іванов О. М.

 

ІІ

Величко Владлена

ІПЛ

Іванов О. М.

 

ІІІ

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Іванов О. М.

9

І

Бєляков Олег

ІПЛ

Мігов В. І.

 

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Мігов В. І.

10

І

Селезньова Марія

ІПЛ

Іванов О. М.

 

ІІ

Дубєнков Віктор

ІПЛ

Горєлова О. В.

 

ІІІ

Кібалко Злата

ІПЛ

Іванов О. М.

11

І

Блажко Ігнат

ІПЛ

Мігов В. І.

 

ІІІ

Гінайло Владислав

ІПЛ

Іванов О. М.

1.7. з фізики

8

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Сидоренко А. М.

 

ІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

9

І

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Сидоренко А. М.

 

ІІ

Кутузов Микита

ІПЛ

Сидоренко А. М.

 

ІІІ

Савченко Ксенія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

10

І

Дубенков Віктор

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

ІІ

Селезньова Марія

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

ІІІ

Буряк Ігор

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

ІІІ

Нєдялков Андрій

ІПЛ

Македонський Т. Д.

11

І

Блажко Ігнат

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

ІІІ

Черкес Микита

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

ІІІ

Щербатюк Петро

ІПЛ

Македонський Т. Д.

1.8. з хімії

8

І

Голобородько Ірина

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

9

І

Демиров Олександр

ІПЛ

Сарлачан К. П.

 

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Сарлачан К. П.

10

ІІ

Далакова Аліна

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

 

ІІІ

Тітов Владислав

ІПЛ

Сарлачан К. П.

11

І

Калиманова Дар’я

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

 

ІІ

Щербатюк Петро

ІПЛ

Сарлачан К. П.

 

ІІ

Грінчук Наталя

ІПЛ

Сарлачан К. П.

 

ІІІ

Черкес Микита

ІПЛ

Сарлачан К. П.

1.9.  з біології

8

І

Регулян Олександра

ІПЛ

Тарас В.С.

 

ІІ

Буравцев-Давидов Микита

ІПЛ

Тарас В.С.

10

І

Кірмічієва Анастасія

ІПЛ

Тарас В.С.

11

І

Яковлева Єлизавета

ІПЛ

Тарас В.С.

1.10. з інформатики

9

І

Македонська Анна

ІПЛ

Іванов О.В.

 

ІІ

Сіваченко Наталя

ІПЛ

Чимшир В. І.

 

ІІ

Дамрін Антон

ІПЛ

Чимшир В. І.

10

І

Селезньова Марія

ІПЛ

Іванов О. В.

 

ІІ

Ілуца Євген

ІПЛ

Чимшир В. І.

 

ІІІ

Мараховський Євген

ІПЛ

Чимшир В. І.

 

ІІІ

Стогнієнко Владислав

ІПЛ

Чимшир В. І.

11

І

Блажко Ігнат

ІПЛ

Іванов О. В.

 

ІІ

Пастух Владислав

ІПЛ

Чимшир В. І.

 

ІІІ

Ананко Максим

ІПЛ

Чимшир В. І.

1.11. з основ економічних знань

10

І

Дубенков Віктор

ІПЛ

Бєльська Г. М.

 

ІІ

Нівня Любов

ІПЛ

Бєльська Г. М.

 

ІІІ

Старов Віталій

ІПЛ

Бєльська Г. М.

11

І

Черкес Микита

ІПЛ

Бєльська Г. М.

 

ІІ

Пастух Владислав

ІПЛ

Бєльська Г. М.

 

ІІІ

Ананко Максим

ІПЛ

Бєльська Г. М.

1.12. з інформаційних технологій

10

І

 Селезньова Марія

ІПЛ

Іванов О.В.

11

І

 Хаджиогло Іван

ІПЛ

Іванов О.В.

1.13. з географії

7

ІІІ

Златєв Олександр

ІПЛ

Онищенко Л.В.

8

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Онищенко Л.В.

9

ІІІ

Соснов Михайло

ІПЛ

Онищенко Л.В.

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn