афротурист

Результати ІІ тура Всеукраїнських предметних олімпіад 2021-2022 н.р.

1.1 з географії

з/п

Прізвище, ім’я, по

батькові учня

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Заклад освіти

Місце

 

9 клас

 

1.

Алфьорова Злата Олегівна

Бєльська Галина Михайлівна

ІПЛ

ІII

1.2 з хімії

з/п

ПІБ учня

ПІБ учителя

ЗНЗ

Місце

 

9 клас

 

1.

Кашлєв Марк Євгенович

Сіраєва Ольга Георгіївна

ІПЛ

І

2.

Дімов Іван Ігорович

Сіраєва Ольга Георгіївна

ІПЛ

ІІ

 

10 клас

 

1.

Павленко Наталя Вячеславівна

Сіраєва Ольга Георгіївна

ІПЛ

І

2.

Долгова Дар'я Вікторівна

Ревенок Світлана Михайлівна

ІПЛ

ІІІ

 

11 клас

 

1.

Рябуха Максим Євгенович

Ревенок Світлана Михайлівна

ІПЛ

І

 

  

1.3 з фізики

з/п

ПІБ учня

ПІБ учителя

ЗНЗ

Місце

 

8 клас

 

1.

Драганов Олег Дмитрович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІПЛ

І

2.

Корольков Іван Олегович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІПЛ

ІІ

3.

Кущенко Данило Романович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІПЛ

ІІ

4.

Серпенінов Максим Владиславович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІПЛ

ІІІ

 

9 клас

 

5.

Алфьорова Злата Олегівна

Македонський Трифон Дмитрович

ІПЛ

І

6.

Шевчук Матвій Максимович

Македонський Трифон Дмитрович

ІПЛ

ІІ

 

10 клас

 

7.

Агаджанян Нікіта Арутюнович

Македонський Трифон Дмитрович

ІПЛ

ІІ

 

11 клас

 

8.

Константинов Андрій Романович

Македонський Трифон Дмитрович

ІПЛ

І

1.4 з анг.мови

з/п

Прізвище, ім’я, по

батькові учня

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Заклад освіти

Місце

 

10 клас

 

1.

Долгова Дар'я Вікторівна

Троїцька Олена Олександрівна

ІПЛ

І

1.5 з економіки

з/п

ПІБ учня

ПІБ учителя

ЗНЗ

Місце

 

9 клас

 

1.

Алфьорова Злата Олегівна

Бєльська Галина Михайлівна

ІПЛ

І

2.

Степашкін Сергій Станіславович

Бєльська Галина Михайлівна

ІПЛ

І

3.

Кашлєв Марк Євгенович

Бєльська Галина Михайлівна

ІПЛ

ІІІ

 

 1.6 з ІКТ

з/п

ПІБ учня

ПІБ учителя

Місце

 

10 клас

   

1.

Матуляк Ірина Ігорівна

Іванов Олександр Володимирович

І

 

11 клас

   

2.

Сивоконенко Кирило Романович

Іванов Олександр Володимирович

І

3.

Нестеренко Арсеній Валерійович

Шаріфов Аріф Ялчін-огли

II

 

1.7 з інформатики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

ЗНЗ

Місце

 

8 клас

     

1.

Греков Арсеній Сергійович

Шаріфов Аріф Ялчін-огли

ІПЛ

І

2.

Гриб Вадим Леонідович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІІ

3.

Кущенко Даніїл Романович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІ

 

9 клас

     

4.

Юрійчук Максим Ігорович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІІ

5.

Кисельов Святослав Вікторович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІІ

6.

Шевчук Матвей Максимович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІ

7.

Соловей Даніїл Станіславович

Шаріфов Аріф Ялчин-огли

ІПЛ

І

 

10 клас

     

8.

Ширшов Кирило Артурович

Шаріфов Аріф Ялчін-огли

ІПЛ

ІІІ

9.

Агаджанян Нікіта Арутюнович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІ

10.

Кузіна Анастасія Олексіївна

Шаріфов Аріф Ялчін-огли

ІПЛ

І

 

11 клас

     

11.

Нестеренко Арсеній Валерійович

Шаріфов Аріф Ялчин-огли

ІПЛ

І

12.

Пінтійський Андрій Петрович

Іванов Олександр Володимирович

ІПЛ

ІІ

1.8 з рос. мови та заруб. літератури

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

10 клас

   

1.

Долгова Дар'я Вікторівна

Шойхед Етіна Михайлівна

ІІІ

 

11 клас

   

2.

Чуприна Катерина Олексіївна

Довженко Неля Андріївна

І

 

1.9 з математики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

ЗНЗ

Місце

 

7 клас

 

1.

Калаянова Євгенія Сергіївна

Чілібіцька Жанна Василівна

ІПЛ

І

2.

Обеременко Костянтин Вячеславович

Чілібіцька Жанна Василівна

ІПЛ

ІІІ

 

8 клас

     

1.

Корольков Іван Олегович

Мігов Василь Іванович

ІПЛ

І

2.

Куницька Юлія Тимурівна

Мігов Василь Іванович

ІПЛ

ІІ

 

9 клас

 

1.

Алфьорова Злата Олегівна

Мігов Василь Іванович

ІПЛ

ІІІ

2.

Дармодехіна Маргарита Сергіївна

Мігов Василь Іванович

ІПЛ

ІІІ

 

10 клас

 

1.

Агаджанян Нікіта Арутюнович

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

І

2.

Кузіна Анастасія Олексіївна

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

ІІ

3.

Чеботар Даніїл Сергійович

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

ІІІ

 

11 клас

 

1.

Мікульський Валерій Валерійович

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

І

2.

Пастушенко Костянтин Ігорович

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

ІІ

3.

Павленко Марина Віталіївна

Іванов Олег Миколайович

ІПЛ

ІІІ

1.10 з української мови і літератури

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

ЗНЗ

Місце

 

8 клас

1.

Великова Марія Георгіївна

Чегодаєва Ірина Олександрівна

ІПЛ

ІІ

 

9 клас

2.

Нечитайло Аліса Вадимівна

Чегодаєва Ірина Олександрівна

ІПЛ

ІІ

 

10 клас

3.

Долгова Дар'я Вікторівна

Тимчук Валентина Борисівна

ІПЛ

І

 

11 клас

4.

Павленко Марина Віталіївна

Чегодаєва Ірина Олександрівна

ІПЛ

І

1.11 з біології

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

ЗНЗ

Місце

 

10 клас

 

1.

Обеременко Антоніна В’ячеславівна

Макарова Ольга Андріївна

ІПЛ

ІІ

 

11 клас

 

2.

Морару Юлія Михайлівна

Макарова Ольга Андріївна

ІПЛ

І

1.12 з історії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

ЗНЗ

Місце

 

8 клас

 

1.

Драганов Олег Дмитрович

Морару Ольга Василівна

ІПЛ

ІІІ

 

11 клас

 

2.

Константинов Андрій Романович

Хаджиміті Катерина Афанасіївна

ІПЛ

ІІ

*всього призових місць – 55, з них: 23 - І місця, 17 - ІІ місць, 15 - ІІІ місць

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія