афротурист

Результаты городских олимпиад 2013-2014

РЕЗУЛЬТАТИ

ІІ етапу (міського) Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

у 2013-2014 навчальному році

$11.1.  з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

ІІ

Бойко Вікторія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

8 клас

І

Соловйова Катерина

ІПЛ

Тимчук В.Б.

ІІ

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Тимчук В.Б.

10 клас

11 клас

І

Демиров Олександр

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

ІІІ

Далакова Аліна

ІПЛ

Ющенко Т.П.

 

$11.2.  з англійської мови

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

ІІ

Соловйова Катерина

ІПЛ

Рибчак В.А.

10 клас

ІІІ

Кайдашева Каміла

ІПЛ

Войтко Н.М.

1.3. з історії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Соснов Михайло

ІПЛ

Чумакова О.В.

11 клас

ІІІ

Тихогло Денис

ІПЛ

Хаджиміті К. О.

1.4. з правознавства

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Савченко Ксенія

ІПЛ

Скоробреха І.О.

1.5. з фізики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Круц Віталій

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Колпакчі Мірра

ІПЛ

Сидоренко А. М.

9 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Матреницька Юлія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

10 клас

І

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Демиров Олександр

ІПЛ

Сидоренко А. М.

11 клас

І

Селезньова Марія

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Тихогло Денис

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Кібалко Злата

ІПЛ

Македонський Т. Д.

           

1.6. з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІ

Панчук Злата

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Сарлачан К. П.

9 клас

І

Голобородько Ірина

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

ІІ

Москальцев Владислав

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

10 клас

І

Шишман Юлія

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІ

Демиров Олександр

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІ

Бєляков Олег

ІПЛ

Сарлачан К. П.

11 клас

І

Далакова Аліна

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

ІІ

Серпенінов Валентин

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

           

1.7.  з біології

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІІ

Регулян Олександра

ІПЛ

Тарас В. С.

10 клас

І

Кайдашева Каміла

ІПЛ

Тарас В. С.

11 клас

І

Бондар Валерія

ІПЛ

Абрашкіна І. В.

ІІ

Величко Діана

ІПЛ

Абрашкіна І. В.

           

1.8. з інформатики

1

2

3

4

5

9 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Чимшир В.І.

ІІ

Бальчев Артур

ІПЛ

Чимшир В.І.

10 клас

І

Дамрін Антон

ІПЛ

Чимшир В.І.

ІІ

Агафонцев Семен

ІПЛ

Шаріфов А.Я.

11 клас

І

Селезньова Марія

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІ

Буряк Ігор

ІПЛ

Чимшир В.І.

ІІІ

Горбатюк Евгеній

ІПЛ

Чимшир В.І.

1.9. з основ економічних знань

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9-10 класи

І

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Македонську Ганну

ІПЛ

Бельська Г. М.

11 клас

(ІПЛ)

І

Дубенков Віктор

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Нівня Любов

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Горбатюк Євген

ІПЛ

Бельська Г. М.

1.10 з інформаційних технологій

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Македонська Анна

ІПЛ

Іванов О. В.

11 клас

І

Токмачов Олександр

ІПЛ

Іванов О. В.

1.11 з географії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Онищенко Л. В.

8 клас

ІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Онищенко Л. В.

9 клас

ІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Онищенко Л. В.

1.12 з астрономії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Тихогло Денис

ІПЛ

Македонський Т. Д.

1.13 з фізичної культури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

ІІ

Бондар Валерія

ІПЛ

Романовська Т.Г.

 

 

 

1.14 з російської мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Шилова Л.Р.

10 клас

11 клас

І

Савченко Ксенія

ІПЛ

Довженко Н.А.

ІІІ

Кібалко Злата

Селезньова Марія

ІПЛ

ІПЛ

Шойхед Е.М.

Шойхед Е.М.

1.15 з математики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

6 клас

ІІ

Павлова Дар’я

ІПЛ

Супрун В.О.

7 клас

ІІІ

Пінтійська Маргарита

ІПЛ

Супрун В.О.

ІІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Супрун В.О.

8 клас

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Крачілов І.П.

ІІІ

Колпакчі Мірра

ІПЛ

Крачілов І.П.

ІІІ

Шумейко Михайло

ІПЛ

Крачілов І.П.

ІІІ

Круц Віталій

ІПЛ

Крачілов І.П.

9 клас

І

Іванова Віра

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІ

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Матриницька Юлія

ІПЛ

Іванов О.М.

10 клас

І

Шишман Юлія

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІІ

Демиров Олександр

ІПЛ

Мігов В.І.

11 клас

І

Дубенков Віктор

ІПЛ

Горєлова О.В.

ІІ

Селезньова Марія

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Кібалко Злата

ІПЛ

Іванов О.М.

*Всього призових місць – 76, з них: 27- І місць, 25- ІІ місць, 24- ІІІ місця

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn