афротурист

Результаты городских олимпиад 2014-2015

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ІІ етапу (міського) Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін

 

у 2014-2015 навчальному році

 

1.1 з української мови та літератури

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

9 клас

ІІ

Соловйова Катерина

ІПЛ

Тимчук В.Б.

11 клас

І

Савченко Ксенія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

 

1.2 з англійської мови

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Добровольська О.В.

10 клас

ІІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Харіна О.Л.

 

1.3 з історії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Велікова Ганна

ІПЛ

Денисова О.М.

10 клас

ІІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Хаджиміті К.О.

11 клас

ІІ

Савченко Ксенія

ІПЛ

Хаджиміті К.О.

 

1.4 з правознавства

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Савченко Ксенія

ІПЛ

Скоробреха І.О.

 

1.5 з фізики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Старцев Микита

ІПЛ

Сидоренко А. М.

8 клас

І

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Македонський Т. Д.

9 клас

І

Талмач Дмитро

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Колпакчі Мірра

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Круц Віталій

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Македонський Т. Д.

10 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Матреницька Юлія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Кущенко Максим

ІПЛ

Сидоренко А. М.

11 клас

І

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Кутузов Микита

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Дамрін Антон

ІПЛ

Сидоренко А. М.

 

1.6 з хімії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

ІІ

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

ІІІ

Пінтійська Маргарита

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

9 клас

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Сарлачан К. П.

10 клас

І

Голобородько Ірина

ІПЛ

Сіраєва О. Г.

11 клас

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІІ

Березіна Олександра

ІПЛ

Сарлачан К. П.

ІІІ

Демиров Олександр

ІПЛ

Сарлачан К. П.

           

1.7 з інформатики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

I

Колпакчі Мірра

ІПЛ

Чимшир В. І.

II

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Іванов О. В.

ІІ

Шумейко Михайло

ІПЛ

Іванов О. В.

ІІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Чимшир В. І.

III

Златєв Олександр

ІПЛ

Іванов О. В.

10 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Чимшир В. І.

ІІ

Соколов Микола

ІПЛ

Іванов О. В.

11 клас

І

Малаховський Олександр

ІПЛ

Шарифов А. Я.

І

Агафонцев Семен

ІПЛ

Шарифов А. Я.

ІІ

Дамрін Антон

ІПЛ

Чимшир В. І.

 

1.8  з біології

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Абрашкіна І. В.

9 клас

ІІ

Чиж Олексій

ІПЛ

Тарас В. С.

ІІ

Дериволкова Катерина

ІПЛ

Тарас В. С.

10 клас

І

Регулян Олександра

ІПЛ

Тарас В. С.

           

1.9 з основ економічних знань

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Бєлицький Данило

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Кущенко Максим

ІПЛ

Бельська Г. М.

11 клас

І

Шишман Юлія

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Македонська Ганна

ІПЛ

Бельська Г. М.

 

1.10 з ІКТ

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Маєвський Андрій

ІПЛ

Іванов О.В.

11 клас

І

Македонська Ганна

ІПЛ

Іванов О.В.

 

1.11 з географії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Онищенко Л. В.

9 клас

ІІІ

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Онищенко Л. В.

10 клас

ІІІ

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Онищенко Л. В.

 

1.12 з астрономії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Кутузов Микита

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Демиров Олександр

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

 

1.13 з фізичної культури

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Березіна Катерина

ІПЛ

Романовська Т.Г.

ІІ

Дєдков Родіон

ІПЛ

Романовська Т.Г.

 

1.14 з російської мови та літератури

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Шилова Л.Р.

ІІ

Соловйова Катерина

ІПЛ

Шилова Л.Р.

10 клас

І

Котляренко Яна

ІПЛ

Шойхед Е.М.

11 клас

ІІ

Савченко Ксенія

ІПЛ

Довженко Н.А.

 

1.15 з математики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

6 клас

ІІ

Абрамов Олександр

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІІ

Бабаян Яна

ІПЛ

Мігов В.І.

8 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Супрун В.О.

ІІ

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Супрун В.О.

ІІІ

Пінтійська Маргарита

ІПЛ

Супрун В.О.

9 клас

І

Іванов Микола

ІПЛ

Крачилов І.П.

ІІ

Колпакчі Міррі

ІПЛ

Крачилов І.П.

ІІІ

Круда Віталій

ІПЛ

Крачилов І.П.

ІІІ

Мортузаєв Нікіта

ІПЛ

Крачилов І.П.

10 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІ

Кущенко Максим

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Матринецька Юлія

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Буравцев-Давидов Микита

ІПЛ

Іванов О.М.

11 клас

І

Остапенко Костянтин

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІ

Шишман Юлія

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІІ

Македонська Анна

ІПЛ

Мігов В.І.

*всього призових місць  – 82, з них:  32 - І місць, 25- ІІ місць, 25 - ІІІ місця

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn