афротурист

Результаты олимпиад 2015-2016

Вітаємо

переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з базових дисциплін:

 

1.1.з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

ІІ

Абрамов Олександр

ІПЛ

Тимчук В.Б.

9 клас

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Чегодаєва І.О.

10 клас

ІІ

Соловйова Катерина

ІПЛ

Тимчук В.Б.

11 клас

І

Котляренко Яна

ІПЛ

Тимчук В.Б.

 

1.2.з англійської мови

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Стогнійчук Валерія

ІПЛ

Харіна О.Л.

 

1.3. з історії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Вєлікова Ганна Георгіївна

ІПЛ

Волкова Катерина Олександрівна

10 клас

І

Терзієв Вячеслав Сергійович

ІПЛ

Хаджиміті Катерина Опанасівна

11 клас

ІІ

Стогнійчук Валерія Едуардівна

ІПЛ

Хаджиміті Катерина  Опанасівна

 

1.4. з фізики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові  учня-переможця

Навчальний заклад

Учитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Семеген Ольга Василівна

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІ

Бабаян Яна Глібівна

ІПЛ

Сидоренко А. М.

ІІІ

Скоробреха Дмитро Ігорович

ІПЛ

Сидоренко А. М.

8 клас

ІІІ

Денисов Владислав Семенович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

9 клас

І

Сайтарли  Олексій Юрійович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІ

Стороженко Анастасія Олександрівна

         ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІ

Капацина Ілля Іванович

ІПЛ

 Македонський Т.Д.

       

10 клас

І

Мортузаєв Нікіта Михайлович

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІ

Талмач Дмитро Павлович

ІПЛ

Македонський Т.Д.

ІІІ

Іванов Микола Миколайович

ІПЛ

Македонський Т. Д.

       

11 клас

      І

Тодоров Дмитро Віталійович

        ІПЛ

Сидоренко А.М.       

ІІІ

Матреницька Юлія                Борисівна

      ІПЛ

Сидоренко А.М.

 

1.5. з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

 Шаброй Віктор Вадимович

ІПЛ

Бережна Л.С.

ІІ

Абрамов Олександр Максимович

ІПЛ

Бережна Л.С.

ІІІ

Коренчук Іван Олегович

         ІПЛ

Бережна Л.С.

8 клас

ІІІ

Брагару Артем Федорович

ІПЛ

Бережна Л.С.

9 клас

І

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Бойченко Анна Сергіївна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Брошеван Марина Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ІІ

Сайтарли Олексій Юрійович

          ІПЛ

Сіраєва О.Г.

       

10 клас

І

Мортузаєв Нікіта Михайлович

          ІПЛ

Ревенок С.М.

ІІ

Іванов Микола Миколайович

ІПЛ

Ревенок С.М.

11 клас

ІІ

Голобородько Ірина Ігорівна

        ІПЛ

Сіраєва О.Г.

 

1.6. з інформатики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

I

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Іванов О. В.

II

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Іванов О. В.

III

Кльован Кирило

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

       

10 клас

І

Шумейко Михайло

Талмач Дмитро

ІПЛ

Іванов О. В.

Шаріфов А. Я.

ІІ

Мараховький Олег

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

ІІІ

Мортузаєв Нікіта

Златєв Олександр

 

Іванов О. В.

Шаріфов А. Я.

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Шаріфов А. Я.

ІІ

Бальчев Артур

ІПЛ

Іванов О. В.

 

1.7.  з біології

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

8 клас

І

Герасимов Микола

ІПЛ

Тарас В. С.

10 клас

  І

Панчук Злата

ІПЛ

Чумаченко А.В.

           

1.8. з основ економічних знань

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Талмач Дмитро

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІ

Талмач Валентин

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Петренко Павло

ІПЛ

Бельська Г. М.

11 клас

І

Кущенко Максим

ІПЛ

Бельська Г. М.

ІІІ

Бєлицький Даніїл

ІПЛ

Бельська Г. М.

       

 

1.9 з ІКТ

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

І

Дериволкова Катерина

ІПЛ

Іванов О.В.

11 клас

І

Маєвський Андрій

ІПЛ

Іванов О.В.

 

1.10 з астрономії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Македонський Т. Д.

ІІІ

Матреницька Юлія

ІПЛ

Македонський Т. Д.

 

1.11 з фізичної культури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Рибаченко Богдан

ІПЛ

Романовська Т.Г.

 

 

1.12 з російської мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Довженко Н.А.

10 клас

ІІІ

Мортузаєв Нікіта 

ІПЛ

Шилова Л.Р.

11 клас

І

Котляренко Яна

ІПЛ

Шойхед Е.М.

       

 

 

1.13 з трудового навчання

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

І

Подгорний Валентин

ІПЛ

Мельниченко О.С.

 

 

1.14 з географії

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІ

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Онищенко Л.В.

 

 

1.5. з математики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

6 клас

ІІ

Тектов Алік

ІПЛ

Сидоренко А.М.

7 клас

І

Абрамов Олександр

ІПЛ

Мігов В.І.

І

Шаібеков Марат

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІ

Шаброй Віктор

            ІПЛ

Мігов В.І.

8 клас

І

Павлова Дар`я

ІПЛ

Горєлова О.В.

9 клас

І

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Мігов В.І.

І

Сайтарли Олексій

ІПЛ

Мігов В.І.

ІІ

Пінтійська Маргарита

ІПЛ

Мігов В.І.

       
       

  10 клас

І

Мортузаєв Нікіта

            ІПЛ

Крачілов І. П.

ІІ

Іванов Микола

ІПЛ

Крачілов І. П.

11 клас

І

Тодоров Дмитро

ІПЛ

Іванов О.М.

ІІІ

Кущенко Максим

ІПЛ

Іванов О.М.

 

*всього призових місць  – 70, з них:  32 - І місць, 23- ІІ місць, 15 - ІІІ місця

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

 

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn