афротурист

Результати міського туру олімпіад 2016-2017

 

1.1.  з української мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

III

Терзієва Марія

Ющенко Т.П.

8

І

Бажак Олексій

Тимчук В.Б.

10

ІI

Стороженко Анастасія

Чегодаєва І.О.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Чегодаєва І.О.

1.2.  з англійської мови

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

8

ІІ

Абрамов Олександр

Добровольська О.В.

10

ІІІ

Стороженко Анастасія

Добровольська О.В.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Гришко О.В.

1.3. з правознавства

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІII

Семеген Анастасія

Скоробреха І.О.

1.4. з фізики

 

Клас 

Місце 

Прізвище, ім’я та учня-переможця 

Вчитель 

7 

І 

Почтаренко Оксана 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Тектов Аліко

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Флоря Максим

Сидоренко А.М. 

8 

І 

Шаброй Віктор 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Скоробреха Дмитро 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Гончаров Михайло 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Шайбеков Марат 

Сидоренко А.М. 

9

ІІІ 

Димитров Микита

Македонський Т. Д. 

10 

І 

Стороженко Анастасія 

Македонський Т. Д. 

11 

І 

Мортузаєв Нікіта 

Македонський Т. Д. 

ІІ 

Іванов Микола 

Македонський Т. Д. 

ІІІ 

Талмач Дмитро 

Македонський Т. Д. 

 

 

 1.5. з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

І

Тектов Аліко

Бережна Л.С.

ІІ

Черкес Артур

Бережна Л.С.

ІІ

Мітєва Владислава

Бережна Л.С.

ІІІ

Гоцанога Олена

Бережна Л.С.

ІІІ

Каланжов Михайло

Бережна Л.С.

8

І

Коренчук Іван

Бережна Л.С.

І

Дерменжі Вікторія

Бережна Л.С.

ІІ

Шаброй Віктор

Бережна Л.С.

ІІІ

Абрамов Олександр

Бережна Л.С.

9

ІІ

Герасименко Анастасія

Сіраєва О.Г.

ІІ

Данілова Оксана

Ревенок С.О.

ІІІ

Шарафаненко Ольга

Сіраєва О.Г.

10

І

Стороженко Анастасія

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Брошеван Марина

Сіраєва О.Г.

ІІІ

Гончарова Ольга

Сіраєва О.Г.

11

ІІ

Мортузаєв Микита

Ревенок С.О.

ІІІ

Співакова Анастасія

Ревенок С.О.

1.6.  з біології

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Бєшкарєв Гліб

Абрашкіна І. В.

1.7. з інформатики

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІІ

Капацина Ілля

Іванов О.В.

11

І

Шумейко Михайло

Іванов О.В.

І

Златєв Олександр

Шаріфов А.Я.

ІІ

Талмач Дмитро

Шаріфов А.Я.

ІІІ

Горбатюк Олег

Шаріфов А.Я.

ІІІ

Талмач Валентин

Шаріфов А.Я.

1.8 з основ економічних знань

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Бельська Г.М.

10

ІІ

Капацина Ілля

Бельська Г.М.

10

ІІІ

Пінтійська Маргарита

Бельська Г.М.

11

І

Талмач Валентин

Бельська Г.М.

11

ІІ

Петренко Павло

Бельська Г.М.

11

ІІІ

Талмач Дмитро

Бельська Г.М

1.9 з ІКТ

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Іванов О. В.

11

ІІ

Дериволкова Катерина

Іванов О. В.

1.10 з трудового навчання

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

9

ІІ

Димитренко Євген

Мельниченко О.С.

10

І

Подгорний Валентин

Мельниченко О.С.

1.11 з астрономії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

11

І

Чубка Ростислав

Македонський Т. Д.

 

1.12 з фізичної культури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

ІІ

Сакара Марина

Романовська Т.Г.

11

ІІ

Рибаченко Богдан

Романовська Т.Г.

 

 

 

 

1.13 з російської мови та літератури

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

10

І

Стороженко Анастасія

Довженко Н.А.

11

ІІІ

Соловйова Катерина

Шилова Л.Р..

ІІ

Мортузаєв Нікіта

Шилова Л.Р

1.14 з математики

 

Клас

Місце

Прізвище, ім’я та учня-переможця

Вчитель

6

ІІІ

Павленко Марина

Бабак Н. І.

7

І

Почтаренко Оксана

Іванов О.М.

ІІІ

Терзієва Марія

Іванов О.М.

8

ІІІ

Шаброй Віктор

Мігов В.І.

10

І

Стороженко Анастасія

Мігов В.І.

ІІІ

Пінтійська Маргарита

Мігов В.І.

11

І

Мортузаєв Нікіта

Крачілов І.П.

І

Іванов Микола

Крачілов І.П.

 

1.15 з географії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7

ІІІ

Онищенко Андрій

Онищенко Л.В.

8

ІІ

Абрамов Олександр

Бельська Г.М.

*всього призових місць  – 70, з них:  22- І місць, 21- ІІ місць,  27- ІІІ місць

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

 

Клас 

Місце 

Прізвище, ім’я та учня-переможця 

Вчитель 

7 

І 

Почтаренко Оксана 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Тектов Аліко

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Флоря Максим

Сидоренко А.М. 

8 

І 

Шаброй Віктор 

Сидоренко А.М. 

ІІ 

Скоробреха Дмитро 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Гончаров Михайло 

Сидоренко А.М. 

ІІІ 

Шайбеков Марат 

Сидоренко А.М. 

9

ІІІ 

Димитров Микита

Македонський Т. Д. 

10 

І 

Стороженко Анастасія 

Македонський Т. Д. 

11 

І 

Мортузаєв Нікіта 

Македонський Т. Д. 

ІІ 

Іванов Микола 

Македонський Т. Д. 

ІІІ 

Талмач Дмитро 

Македонський Т. Д. 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn
child porn
google porn
porn
Fuck porn