афротурист

Результати ІІ етапу (міського) Всеукраїнських предметних олімпіад 2017-2018

1.1. з української мови і літератури

з/п

Прізвище, ім'я учня -переможця

Навчальний заклад

Вчитель

К-ть

балів

Місце

 

7 клас

 

 

 

 

1.

Євчева Дар’я Юріївна

ІПЛ

Чегодаєва Ірина

Олександрівна

32,5

І

 

8 клас

 

 

 

 

1.

 

Терзієва Марія Сергіївна

ІПЛ

Ющенко Тетяна

Пилипівна

37б

І

 

9 клас

 

 

 

 

1.

Бажак Олексій Георгійович

ІПЛ

Тимчук Валентина

Борисівна

21б

ІІІ

 

11 клас

 

 

 

 

1.

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Чегодаєва Ірина

Олександрівна

40,5б

І

1.2. з інформатики

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

9 клас

     

1.

Шмідт Валентин

ІПЛ

Іванов О.В.

І

2.

Скоробреха Дмитро

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІІ

3.

Бабаян Яна

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІІ

 

10 клас

     

1.

Демченко Андрій

ІПЛ

Іванов О.В.

І

2.

Желяпов Ігор

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІ

3.

Желяпов Олег

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІ

4.

Галєв Денис

ІПЛ

Шаріфов А.Я.

ІІ

 

11 клас

     

1.

Чимшир Владислав

ІПЛ

Шаріфов А.Я.

ІІ

2.

Капацина Ілля

ІПЛ

Іванов О.В.

ІІІ

1.3. з географії

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Кількість

балів

Місце

 

7 клас

       

1.

Павленко Марина Віталіївна

ІПЛ

Бельська Г.М.

21

І

 

8 клас

       

1.

Чепой Ярослава Іванівна

ІПЛ

Бельська Г.М.

28

ІІ

1.4. з ІКТ

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

10 (9) клас

     

1.

Бабаян Яна

ІПЛ

Іванов О.В.

І

 

11 клас

     

1.

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Іванов О.В.

І

1.5. з математики

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

6 клас

     
 

Кузіна Анастасія Олексіївна

ІПЛ

Чілібіцька Жанна Василівна

І

 

Чеботар Даніїл Сергійович

ІПЛ

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

Єнакієв Михайло Вікторович

ІПЛ

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

7 клас

     
 

Нестеренко Арсеній Валерійович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІ

 

Пастушенко Константин Ігорович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

 

Топор Аріна Георгіївна

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

 

8 клас

     
 

Флоря Максим Геннадійович

ІПЛ

Іванов Олег Миколайович

ІІ

 

Тектов Аліко Гівійович

ІПЛ

Іванов Олег Миколайович

ІІ

 

Почтаренко Оксана Вячеславівна

ІПЛ

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

9 клас

     
 

Шаброй Віктор Вадимович

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

І

 

Марков Костянтин Юрійович

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

ІІ

 

Павліченко Владислава Олексіївна

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

ІІІ

 

Шайбеков Марат Наїльович

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

ІІІ

 

10 клас

     
 

Данілова Оксана Олександрівна

ІПЛ

Чілібіцька Жанна Василівна

ІІІ

 

11 клас

     
 

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

І

 

Пінтійська Маргарита Петрівна

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

ІІІ

1.6. з фізики

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Кількість

балів

Місце

 

8 клас

       

1.

Тектов Аліко

Гівійович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

39

І

2.

Флоря Максим Геннадійович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

28

ІІ

3.

Димитров Олексій Вікторович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

30

ІІ

4.

Почтаренко оксана В'ячеславівна

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

23

ІІІ

 

9 клас

       

1.

Скоробреха Дмитро Ігорович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

14

І

2.

Шаброй Віктор Вадимович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

8

ІІ

3.

Марков Костянтин Юрійович

ІПЛ

Сидоренко Анатолій Миколайович

9

ІІ

 

11 клас

       

1.

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Македонський Трифон Дмитрович

22

І

1.7. з хімії

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Кількість

балів

Місце

 

7 клас

       

1.

Павленко Марина Віталіївна

ІПЛ

Бережна Лариса Сергіївна

56

І

2.

Поліщук Марія Ігорівна

ІПЛ

Бережна Лариса Сергіївна

45

ІІ

3.

Заярченко Васіліса Альбертівна

ІПЛ

Бережна Лариса Сергіївна

28

ІІІ

 

8 клас

       

1.

Тангер Максим Іванович

ІПЛ

Бережна Лариса Сергіївна

19,5

ІІ

2.

Мітєва Владислава Русланівна

ІПЛ

Бережна Лариса Сергіївна

12,5

ІІІ

 

9 клас

       

1.

Дерменжи Вікторія Віталіївна

ІПЛ

Ревенок Світлана Михайлівна

32,5

І

2.

Сурмило Карина Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

25,5

ІІ

3.

Павліченко Владислава Олексіївна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

20,5

ІІІ

 

10 клас

       

1.

Шарафаненко Ольга Денисівна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

19,5

ІІ

2.

Герасименко Анастасія Андріївна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

13,5

ІІІ

 

11 клас

       

1.

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Ревенок Світлана Михайлівна

33

І

2.

Брошеван Марина Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

17

ІІ

3.

Гончарова Ольга Олександрівна

ІПЛ

Сіраєва Ольга Георгіївна

16

ІІІ

1.8. з астрономії

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

Клас

ПІБ вчителя

Місце

1.

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

11 клас

Македонський Трифон Дмитрович

І

1.9. з біології

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

11 клас

     

1.

Могільов Данило Валерійович

ІПЛ

Абрашкіна Інна Вікторівна

І

 

10 клас

     

1.

Влялько Михайло Юрійович

ІПЛ

Абрашкіна Інна Вікторівна

ІІІ

 

9 клас

     

1.

Семеген Ольга Василівна

ІПЛ

Тарас Віктор Семенович

І

 

8 клас

     

1.

Куроєдова Марія Іллівна

ІПЛ

Тарас Віктор Семенович

І

1.10. з історії

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

     

1.

Тектов Аліко Гівійович

ІПЛ

Хаджиміті К.А.

ІІІ

 

11 клас

     

1.

Великова Ганна Георгіївна

ІПЛ

Хаджиміті К.А.

ІІІ

1.11. з англійської мови

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Кількість

балів

Місце

 

8 клас

       

1.

Почтаренко Оксана

ІПЛ

Рибчак В.А.

37

ІІІ

 

9 клас

       

1.

Шаброй Віктор

ІПЛ

Гришко О.В.

63,5

ІІ

 

11 клас

       

1.

Стороженко Анастасія

ІПЛ

Добровольська О.В.

57

 

     1.12. з економіки

з/п 

ПІБ учня 

ЗНЗ 

ПІБ вчителя 

Місце 

 

9 клас 

 

 

 

1.

Шаброй Віктор Вадимович

ІПЛ

Бєльська Галина Михайлівна

І

 

11 клас 

 

 

 

1.

Стороженко Анастасія Олександрівна

ІПЛ

Бєльська Галина Михайлівна

І

2.

Пінтійська Маргарита Петрівна

ІПЛ

Бєльська Галина Михайлівна

ІІ 

1.13. з російської мови

з/п

ПІБ учня

ЗНЗ

ПІБ вчителя

Місце

 

9 клас

 

 

 

1.

Семеген Ольга Василівна

ІПЛ

Котляренко ОленаАндріївна

І

 

11 клас

 

 

 

1.

Пінтійська Маргарита Петрівна

ІПЛ

Мігов Василь Іванович

ІІІ

 

*всього призових місць  – 69, з них:  25- І м., 20- ІІ м.,  24- ІІІ м.

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія