афротурист

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2018 - 2019 н.р.

1.1.  з української мови та літератури

з/п

Прізвище, ім'я учня-переможця

Вчитель

Місце

 

7 клас

   

1.

Долгова Дар’я Вікторівна

Тимчук Валентина Борисівна

І

 

10 клас

   

1.

Бажак Олексій Георгійвич

Тимчук Валентина Борисівна

ІІ

 

11 клас

   

1.

Влялько Михайло Юрійович

Шибаєва Оксана Миколаївна

ІІІ

 

1.2.  з англійської мови

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

   

1.

Осадчий Станіслав Юрійович

Войтко Наталія Михайлівна

ІІІ

 

                   9 клас

   

1.

Почтаренко Оксана Вячеславівна

Рибчак Валентина Анатоліївна

ІІІ

 

10 клас

   

1.

Шаброй Віктор Вадимович

Гришко Олена Вікторівна

ІІ

2.

Абрамов Олександр Максимович

Добровольська Олена Вікторівна

ІІІ

 

1.3. з історії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

                 9 клас

   

$11.     

Корольков Микола Олегович

Хаджиміті Катерина Опанасівна

ІІ

 

1.4. з фізики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

   

1.

Павленко Марина Віталіївна

Македонський Трифон Дмитрович

І

2.

Константинов Андрій Романович

Македонський Трифон Дмитрович

ІІ

 

                 9 клас

   

1.

Корольков Микола Олегович

Сидоренко Анатолій Миколайович

І

2.

Гоцонога Олена Олегівна

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІ

3.

Бовсуновський Василь Сергійович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

 

10 клас

   

1.

Скоробреха Дмитро Ігорович

Сидоренко Анатолій Миколайович

І

2.

Абрамов Олександр Максимович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІ

3.

Марков Костянтин Юрійович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

4.

Урсу Ігор Олександрович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

5.

Гончаров Михайло Сергійович

Сидоренко Анатолій Миколайович

ІІІ

 

1.5. з хімії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

   

1

ТопорАріна Георгіївна

Бережна Лариса Сергіївна

І

2

Рябуха Максим Євгенович

Бережна Лариса Сергіївна

ІІ

3

Павленко Марина Віталіївна

Бережна Лариса Сергіївна

ІІ

4

Нестеренко Арсеній Валерійович

Бережна Лариса Сергіївна

ІІІ

 

                 9 клас

   

1

Кашлєва Єлизавета Євгенівна

Сіраєва Ольга Георгіївна

І

 

10 клас

   

1

Павліченко Владислава Олексіївна

Сіраєва Ольга Георгіївна

І

2

Дерменжи Вікторія Віталіївна

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІІ

3

Коренчук Іван Олегович

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІІ

 

11 клас

   

1

Герасименко Анастасія Андріївна

Ревенок Світлана Михайлівна

І

 

1.6. з біології

№ з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

11 клас

   

1.

Душка Богдана Анатоліївна

Макарова Ольга Андріївна

ІІ

 

10 клас

   

1.

Чебанов Микита Сергійович

Тарас Віктор Семенович

І

 

8 клас

   

1.

Осадчий Станіслав Юрійович

Тарас Віктор Семенович

ІІ

 

1.8 з основ економічних знань

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

10клас

   

1.

ШабройВіктор Вадимович

Бєльська Галина Михайлівна

І

2.

Дорож Ольга Віталіївна

Бєльська Галина Михайлівна

ІІ

3.

Абрамов Олександр Максимович

Бєльська Галина Михайлівна

ІІІ

 

1.9 з ІКТ

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

10 клас

   

1.

Бабаян Яна Глібівна

Іванов Олександр Володимирович

І

 

11 клас

   

1.

Шмідт Валентин Олександрович

Іванов Олександр Володимирович

І

 

1.10 з російської мови та літератури

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

                 9 клас

   

1.

Кашлєва Єлізавета Євгенівна

Шойхед Етіна Михайлівна

ІІІ

2.

Терзієва Марія Сергіївна

Котляренко Олександра Андріївна

ІІІ

 

1.11 з математики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

               6 клас

   

1

Дойчев Богдан Олександрович

Прилуцька Тетяна Олександрівна

І

2

Казаков Олександр Олександрович

Прилуцька Тетяна Олександрівна

ІІ

 

7 клас

   

1

Кузіна Анастасія Олексіївна

Чілібіцька Жанна Василівна

І

2

Єнакієв Михайло Вікторович

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

8 клас

   

1

Пастушенко Костянтин Ігорович

Іванов Олег Миколайович

І

2

Лісовенко Олександр Олегович

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

9 клас

   

1

Гоцанога Олена Олегівна

Іванов

Олег Миколайович

ІІІ

 

10клас

   

1

Скоробреха Дмитро Ігорович

Мігов Василь Іванович

І

2

Шаброй Віктор Вадимович

Мігов Василь Іванович

ІІ

 

11 клас

   

1

Данілова Оксана Олександрівна

Чілібіцька Жанна Василівна

ІІІ

 

1.12 з інформатики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

9 клас

   

1.

Колоянов Єгор Євгенович

Іванов Олександр Володимирович

І

2.

Терзієва Марія Сергіївна

Іванов Олександр Володимирович

ІІ

3.

ШибаєвОлександрОлександрович

Шаріфов Аріф Ялчин огли

ІІ

4.

Тєктов Аліко Гівійович

Шаріфов Аріф Ялчин огли

ІІІ

 

10 клас

   

1.

СкоробрехаДмитроІгорович

Іванов Олександр Володимирович

І

2.

Шмідт Валентин Олександрович

Іванов Олександр Володимирович

І

3.

Марков КостянтинЮрійович

Шаріфов Аріф Ялчи ногли

ІІІ

 

1.13 з географії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

10 клас

   

1

АбрамовОлександр Максимович

Бєльська Галина Михайлівна

       І

 

*всього призових місць – 55, з них: 20- І місць, 15- ІІ місць, 20- ІІІ місць

* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія