афротурист

Переможці олімпіад ІІ етапу 2019 - 2020 н.р.

1.1 з географії

п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учасника

Дата

народження

Клас

Прізвище, ім’я,

по батькові вчителя

Місце

1.   

Степашкін

Сергій Станіславович

26.05.2007 р.

7

Бельська

Галина Михайлівна

ІІ

2.   

Долгова

Дар’я Вікторівна

04.01.2006 р.

8

Бельська

Галина Михайлівна

ІІ

1.2 з хімії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

   

1

Матуляк Ірина Ігорівна

Ревенок Світлана Михайлівна

І

2

Чеботарь Даніїл Сергійович

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІІ

 

                 9 клас

   

1

Рябуха Максим Євгенович

Ревенок Світлана Михайлівна

І

2

Павленко Марина Віталіївна

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІ

3

Топор Аріна Георгіївна

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІІ

 

10 клас

   

1

Кашлєва Єлизавета Євгенівна 

Сіраєва Ольга Георгіївна

І

 

11 клас

   

1

Дерменжи Вікторія Віталіївна

Ревенок Світлана Михайлівна

І

2

Павліченко Владислава Олексіївна

Сіраєва Ольга Георгіївна

ІІ

3

Коренчук Іван Олегович

Ревенок Світлана Михайлівна

ІІІ

 

  1.3 з фізики

з/п

Прізвище, ім’я, по

батькові учня

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (тренера)

Місце

1

Кузіна Анастасія Олексіївна

8

Македонський Трифон Дмитрович

I

4

Павленко Марина Віталіївна

9

Македонський Трифон Дмитрович

I

3

Константинов Андрій Романович

9

Македонський Трифон Дмитрович

I

4

Тектов Аліко   Гівійович

10

Сидоренко Анатолій Миколайович

II

5

Корольков Микола Олегович

10

Сидоренко Анатолій Миколайович

III

6

Марков Костянтин Юрійович

11

Сидоренко Анатолій Миколайович

I

7

Шаброй Віктор Вадимович

11

Сидоренко Анатолій Миколайович

II

8

Скоробреха Дмитро Ігорович

11

Сидоренко Анатолій Миколайович

III

9

Шмідт Валентин Ігорович

11

Сидоренко Анатолій Миколайович

II

1.4 з анг.мови

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)

Класнавчання

Прізвище, ім’я, по батьковівчителя (тренера)

Місце

2.

Долгова Дар`я Вікторівна

8

Троїцька Олена Олександрівна

ІІ

5.

Осадчий Станіслав Юрійович

9

Войтко Наталя Михайлівна

ІІ

11.

Шаброй Віктор Вадимович

11

Гришко Олена Вікторівна

І

1.5 з економіки

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

9 клас

   

1

Поліщук Марія Ігорівна

Бєльська Галина Михайлівна

І

2

Константинов Андрій Романович

Бєльська Галина Михайлівна

ІІ

3

Пінтійський Андрій Петрович

Бєльська Галина Михайлівна

ІІІ

 

10 клас

   

4

Гоцанога Олена Олегівна

Бєльська Галина Михайлівна

І

5

Міхно Олена Андріївна

Бєльська Галина Михайлівна

ІІ

6

Стойловський Олександр Олександрович

Бєльська Галина Михайлівна

ІІІ

 

11 клас

   

7

Дорож Ольга Віталіївна

Бєльська Галина Михайлівна

І

1.6 з ІКТ

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

11 клас

   

1.

Бабаян Яна Глібівна

Іванов Олександр Володимирович

І

2.

Шмідт Валентин Олександрович

Іванов Олександр Володимирович

ІІ

 

 

1.7 з інформатики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

8 клас

   

1

Кузіна Анастасія Олексіївна

ШаріфовАріфЯлчиногли

ІІ

2

Саяпін Михайло Андрійович

ШаріфовАріфЯлчиногли

ІІІ

3

Бабич Олександр Романович

Іванов Олександр Володимирович

ІІІ

 

9 клас

   

4

Пінтійський Андрій Петрович

Іванов Олександр Володимирович

І

5

Константінов АндрійРоманович

Іванов Олександр Володимирович

ІІІ

 

10 клас

   

6

ТєктовАлікоГівійович

ШаріфовАріфЯлчиногли

І

7

Колоянов Єгор Євгенович

Іванов Олександр Володимирович

ІІ

 

11 клас

   

8

Шмідт Валентин Олександрович

Іванов Олександр Володимирович

І

9

Скоробреха Дмитро Ігорович

Іванов Олександр Володимирович

ІІ

1.8 з рос. мови та заруб.літератури

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

9 клас

   

1.

ТопорАріна Георгіївна

Довженко Неля Андріївна

ІІІ

 

10 клас

   

2.

Терзієва Марія Сергіївна

Котляренко Елена Андріївна

ІІІ

3.

Кашлєва Єлізавета Євгеніївна

ШойхедЕтіна Михайлівна

ІІІ

 

11 клас

   

4.

Семеген Ольга Василівна

Котляренко Елена Андріївна

ІІІ

1.9 з математики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

6 клас

   

1

Великова Марія Георгіївна

Чілібіцька Жанна Василівна

ІІІ

 

7 клас

   

1

Кабак Єва Антонівна

ПетрановаТетяна Олександрівна

І

 

8 клас

   

1

Кузіна Анастасія Олексіївна

Іванов Олег Миколайович

І

2

Ширшов Кирило Артурович

Іванов Олег Миколайович

ІІ

 

9 клас

   

1

Мікульський Валерій Валерійович

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

10клас

   

1

Тектов Аліко Гівійович

Іванов Олег Миколайович

ІІ

1

Гоцанога Олена Олегівна

Іванов Олег Миколайович

ІІІ

 

11 клас

   

1

Шаброй Віктор Вадимович

Мігов Василь Іванович

І

2

Урсу Ігор Олександрович

Мігов Василь Іванович

ІІІ

1.10 з української мови і літератури

з/п

Клас

ПІБ учня

Дата народження

ПІБ учителя

Місце

1.

7

Нечитайло

Аліса Вадимівна

05.05.2007

Чегодаєва

Ірина Олександрівна

І

1.

8

Долгова

Дар’я Вікторівна

04.01.2006

Тимчук

Валентина Борисівна

І

1.

9

Павленко

Марина Віталіївна

30.01.2005

Чегодаєва

Ірина Олександрівна

І

2.

Нестеренко

Арсеній Валерійович

19.07.2005

Ющенко

Тетяна Пилипівна

ІІ

1.

11

Бажак

Олексій Георгійович

14.11.2003

Тимчук

Валентина Борисівна

І

1.11 з біології

№ з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

 

11 клас

   

1

Чебанов Нікіта Сергійович

Тарас Віктор Семенович

І

 

10 клас

   

1

Колоянов Егор Євгенович

Тарас Віктор Семенович

ІІІ

 

9 клас

   

1

Рябуха Максим Євгенович

Тарас Віктор Семенович

І

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія