1.1 з географії
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учасника |
Дата народження |
Клас |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Місце |
1. |
Степашкін Сергій Станіславович |
26.05.2007 р. |
7 |
Бельська Галина Михайлівна |
ІІ |
2. |
Долгова Дар’я Вікторівна |
04.01.2006 р. |
8 |
Бельська Галина Михайлівна |
ІІ |
1.2 з хімії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1 |
Матуляк Ірина Ігорівна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Чеботарь Даніїл Сергійович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Рябуха Максим Євгенович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Павленко Марина Віталіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІ |
3 |
Топор Аріна Георгіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
10 клас |
|||
1 |
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
І |
11 клас |
|||
1 |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Павліченко Владислава Олексіївна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
ІІ |
3 |
Коренчук Іван Олегович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
1.3 з фізики
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Клас навчання |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (тренера) |
Місце |
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
8 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
4 |
Павленко Марина Віталіївна |
9 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
3 |
Константинов Андрій Романович |
9 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
4 |
Тектов Аліко Гівійович |
10 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
5 |
Корольков Микола Олегович |
10 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
III |
6 |
Марков Костянтин Юрійович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
I |
7 |
Шаброй Віктор Вадимович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
8 |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
III |
9 |
Шмідт Валентин Ігорович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
1.4 з анг.мови
№з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) |
Класнавчання |
Прізвище, ім’я, по батьковівчителя (тренера) |
Місце |
2. |
Долгова Дар`я Вікторівна |
8 |
Троїцька Олена Олександрівна |
ІІ |
5. |
Осадчий Станіслав Юрійович |
9 |
Войтко Наталя Михайлівна |
ІІ |
11. |
Шаброй Віктор Вадимович |
11 |
Гришко Олена Вікторівна |
І |
1.5 з економіки
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1 |
Поліщук Марія Ігорівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
2 |
Константинов Андрій Романович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
3 |
Пінтійський Андрій Петрович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІІ |
10 клас |
|||
4 |
Гоцанога Олена Олегівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
5 |
Міхно Олена Андріївна |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
6 |
Стойловський Олександр Олександрович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
7 |
Дорож Ольга Віталіївна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
1.6 з ІКТ
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
|||
1. |
Бабаян Яна Глібівна |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
2. |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
1.7 з інформатики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
ІІ |
2 |
Саяпін Михайло Андрійович |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
ІІІ |
3 |
Бабич Олександр Романович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІІ |
9 клас |
|||
4 |
Пінтійський Андрій Петрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
5 |
Константінов АндрійРоманович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІІ |
10 клас |
|||
6 |
ТєктовАлікоГівійович |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
І |
7 |
Колоянов Єгор Євгенович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
11 клас |
|||
8 |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
9 |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
1.8 з рос. мови та заруб.літератури
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1. |
ТопорАріна Георгіївна |
Довженко Неля Андріївна |
ІІІ |
10 клас |
|||
2. |
Терзієва Марія Сергіївна |
Котляренко Елена Андріївна |
ІІІ |
3. |
Кашлєва Єлізавета Євгеніївна |
ШойхедЕтіна Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
4. |
Семеген Ольга Василівна |
Котляренко Елена Андріївна |
ІІІ |
1.9 з математики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
6 клас |
|||
1 |
Великова Марія Георгіївна |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІІІ |
7 клас |
|||
1 |
Кабак Єва Антонівна |
ПетрановаТетяна Олександрівна |
І |
8 клас |
|||
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
Іванов Олег Миколайович |
І |
2 |
Ширшов Кирило Артурович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
9 клас |
|||
1 |
Мікульський Валерій Валерійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
10клас |
|||
1 |
Тектов Аліко Гівійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
1 |
Гоцанога Олена Олегівна |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
11 клас |
|||
1 |
Шаброй Віктор Вадимович |
Мігов Василь Іванович |
І |
2 |
Урсу Ігор Олександрович |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
1.10 з української мови і літератури
№ з/п |
Клас |
ПІБ учня |
Дата народження |
ПІБ учителя |
Місце |
1. |
7 |
Нечитайло Аліса Вадимівна |
05.05.2007 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
1. |
8 |
Долгова Дар’я Вікторівна |
04.01.2006 |
Тимчук Валентина Борисівна |
І |
1. |
9 |
Павленко Марина Віталіївна |
30.01.2005 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
2. |
Нестеренко Арсеній Валерійович |
19.07.2005 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІ |
|
1. |
11 |
Бажак Олексій Георгійович |
14.11.2003 |
Тимчук Валентина Борисівна |
І |
1.11 з біології
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
|||
1 |
Чебанов Нікіта Сергійович |
Тарас Віктор Семенович |
І |
10 клас |
|||
1 |
Колоянов Егор Євгенович |
Тарас Віктор Семенович |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Рябуха Максим Євгенович |
Тарас Віктор Семенович |
І |