афротурист

Міжнародноий конкурс з інформатики "Бобер-2016"

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер-2016"

№ з/п Прізвище Ім'я Клас Кількість балів Результат
1 Бішко Микита 5 81 Добрий
2 Богданов Максим 5 74 Добрий
3 Гирник Катерина 5 85 Відмінний
4 Далаков Олег 5 79 Добрий
5 Дяченко Анастасiя 5 77 Добрий
6 Литвиненко Тетяна 5 85 Відмінний
7 Остапенко Вікторія 5 79 Добрий
8 Павленко Наталя 5 90 Відмінний
9 Скоклєв Михайло 5 74 Добрий
10 Томєв Олександр 5 85 Відмінний
11 Турчинова Катерина 5 81 Добрий
12 Феклістова Кароліна 5 80 Добрий
13 Багдасарян Артем 6 85 Добрий
14 Брагару Денис 6 77 Добрий
15 Бургоч Веронія 6 78 Добрий
16 Готішан Дмитро  6 74 Добрий
17 Заярченко Васіліса 6 77 Добрий
18 Кашенян Олексiй 6 77 Добрий
19 Лісовенко Олександр 6 79 Добрий
20 Морару Юлія 6 75 Добрий
21 Пінтійський Андрій 6 75 Добрий
22 Поліщук Марія 6 89 Відмінний
23 Прихненко Мілена 6 74 Добрий
24 Рябуха Максим 6 78 Добрий
25 Савченко Михайло 6 74 Добрий
26 Шарафаненко Богдан 6 78 Добрий
27 Березовський  Станіслав 7 89 Відмінний
28 Бліндерман Семен 7 81 Добрий
29 Гоцанога  Олена 7 89 Відмінний
30 Каланжов Михайло 7 88 Добрий
31 Колоянов Єгор 7 84 Добрий
32 Черкес  Артур 7 88 Добрий
33 Шибаєв Олександр 7 88 Добрий
34 Бабаян Яна 8 96 Відмінний
35 Бажак Олексій 8 95 Відмінний
36 Козлов  Ярослав 8 82 Добрий
37 Мортузаєва Дар'я 8 96 Відмінний
38 Стороженко Євген  8 92 Добрий
39 Трофимов Єгор 8 92 Добрий
40 Удовенко Микита 8 82 Добрий
41 Чимшир Владислав 10 92 Добрий

 

 

Всього учасників: 57
Серед них:
Добрих результатів: 31
Відмінних результатів: 10
Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу                   з інформатики "Бобер-2016"

РЕЗУЛЬТАТИ БОБЕР-2015

  РЕЗУЛЬТАТИ БОБЕР-2015    
Прізвище Ім`я По-батькові Клас Бали Результат
1 Чуприна Катерина Олексіївна 5 55  
2 Пінтійський Андрій Петрович 5 55  
3 Рижало  Сергій Петрович 5 63  
4 Балагура Вікторія Олександрівна 5 62  
5 Богун Анатолій Алексійович 5 62  
6 Григорьева Влада Сергіївна 5 55  
7 Холостенко Богдан Борисович 5 45  
8 Пойда Єлизавета Олександрівна 5 62  
9 Бургоч Веронія Шакірівна 5 50  
10 Криштул Кристина Олегівна 5 63  
11 Зінченко Богдана Сергіївна 5 59  
12 Топор Аріна  Георгієвна 5 68 добрий
13 Павленко Марина  Віталієвна 5 68 добрий
14 Владінова Анастасія Віталіївна 5 57  
15 морару юлія михайлівна 5 62  
16 Заярченко Васіліса Альбертівна 5 78 добрий
17 Капацина Галина Іванівна 5 59  
18 Каланжов Михайло Юрійович 6 76 добрий
19 Чубар Максим Валерійович 6 73  
20 Тектов Аліко  Гівійович 6 65  
21 Бліндерман Семен Григоровича 6 61  
22 Самусенко Антон Андрійович 6 63  
23 Мітєва Владислава Русланівна 6 59  
24 Черкес Артур Вікторович 6 90 відмінний
25 Колоянов Єгор Євгеньович 6 77 добрий
26 Гуркіна Елизавета Сергіївна 6 67  
27 Казанцева Дар*я Сергіївна 6 70  
28 Березовський Станіслав Ігорович 6 76 добрий
29 Терпан Анатолі Георгієвіч 6 77 добрий
30 Плахотнюк Маргарити Вікторівни 6 66  
31 Флоря Максим Геннадійович 6 81 добрий
32 Чепой Ярослава Іванівна 6 54  
33 Гоцанога Олена Олегівна 6 79 добрий
34 Виноградова Аріадна Дмитрівна 7 85 добрий
35 Удовенко Микита Олександрович 7 90 добрий
36 Бажак Олексій Георгійович 7 84 добрий
37 Ісаченко Федір Сергійович 7 81 добрий
38 Щербатюк Иван Игорович 7 73  
39 Дорож Ольга Віталіївна 7 77  
40 Григор'єва Олена Олександрівна 7 81 добрий
41 Бабаян Яна Глібівна 7 89 добрий
42 Вишинська Анастасія Володимирівна 7 96 відмінний
43 Мортузаєва Дар'я Михайлівна 7 84 добрий
44 Галєв Денис Олегович 8 75  
45 Павлова Дар'я Юріївна 8 94 добрий
46 Бойко Вікторія Сергіївна 9 76  
47 Чимшир Владислав Валентинович 9 96 добрий
48 Сакара Марина Вікторівна 9 78  
49 Стороженко Анастасія  Олександрівна 9 96 добрий
50 Мортузаєв Нікіта Михайлович 10 92 добрий

Результаты ІІІ (областного) этапа ІV Международного языково-литературного конкурса ученической и студенческой молодёжи имени Тараса Шевченко

Результаты ІІІ (областного) этапа

ІVМеждународного языково-литературного конкурса ученической

 и студенческой молодёжи имени Тараса Шевченко

1.                   

Бойко Виктория

IIІ место

7-А

Чегодаева Ирина Александровна

2.                  

Савченко Ксения

IIІ место

10

Чегодаева Ирина Александровна

Конкурс "Бобер" 2014

Результати конкурсу «Бобер-2014»

 

 

№ п/п

Прізвище

Ім'я

По батькові

Клас

Кіль-кість балів

Результат

1.   

Атрахова

Катерина

Владиславівна

5

46

-

2.   

Бабаян

Яна

Глібівна

6

64

Добрий

3.   

Бажак

Олексій

Георгійович

6

84

Відмінний

4.   

Базилюк

Станіслав

Олегович

6

46

-

5.   

Бліндерман

Семен

Григорович

5

79

Добрий

6.   

Бойко

Вікторія

Сергіївна

8

77

Добрий

7.   

Виноградова

Аріадна

Дмитрівна

6

84

Відмінний

8.   

Вишинська

Анастасія

Володимирівна

6

84

Відмінний

9.   

Галєв

Денис

Олегович

7

61

-

10.

Гончаров

Миша

Сергейович

6

66

Добрий

11.

Григор'єва

Олена

Олександрівна

6

71

Добрий

12.

Дерменжи

Вікторія

Віталіївна

6

65

Добрий

13.

Казанцева

Дар'я

Сергіївна

5

79

Добрий

14.

Козлов

Ярослав

Янович

6

61

-

15.

Колпакчі

Мірра

Едуардівна

9

105

Відмінний

16.

Маховой

Олександр

Вікторович

7

81

Добрий

17.

Мортузаєв

Нікіта

Михайлович

9

105

Відмінний

18.

Петренко

Максим

Андрійович

6

53

-

19.

Руснак

Яна

В'ячеславівна

5

62

-

20.

Сайтарли

Олексій

Юрійович

8

   

21.

Сакара

Марина

Вікторівна

8

74

-

22.

Стойловський

Олександр

Олександрович

5

50

-

23.

Стороженко

Анастасія

Олександрівна

8

100

Відмінний

24.

Стороженко

Євген

Євгенович

6

58

-

25.

Стою

Катерина

Олександрівна

5

43

-

26.

Тектов

Аліко

Гівійович

5

70

Добрий

27.

Удовенко

Микито

Олександрович

6

66

Добрий

28.

Флоря

Максим

Геннадійовича

5

64

-

29.

Чимшир

Владислав

Валентинович

8

96

Відмінний

30.

Шибаєв

Олександр

Олександрович

5

65

-

31.

Щербатюк

Іван

Игорович

6

53

-

32.

Юдін

Ілля

Олександрович

8

   

 

 

Клас

5

6

7

8

9

10

11

Нижня межа відмінних результатів

82

80

83

95

95

103

106

Нижня межа добрих результатів

66

63

65

76

76

80

82

 

 

 

 

Результаты проведения городского этапа IV литературного конкурса им. Т.Шевченко в 2013/2014 уч.году

Результати проведення ІІ (міського) етапу

ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у 2013/2014 навчальному році

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7 клас

І

Бойко Вікторія

Чегодаєва І.О.

8 клас

ІІ

Панчук Злата

Чегодаєва І.О.

10 клас

І

Савченко Ксенія

Чегодаєва І.О.

11 клас

ІІ

Кібалко Злата

Ющенко Т.П.

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія