афротурист

Результати конкурсу "Бобер-2015"

log b

Результати конкурсу "Бобер-2015"

 

Прізвище Ім`я Клас Бали Результат

1

Топор Аріна  5 68 Добрий
2 Павленко Марина  5 68 Добрий
3 Заярченко Васіліса 5 78 Добрий
4 Каланжов Михайло 6 76 Добрий
5 Черкес Артур 6 90 Відмінний
6 Колоянов Єгор 6 77 Добрий
7 Березовський Станіслав 6 76 Добрий
8 Терпан Анатолі 6 77 Добрий
9 Флоря Максим 6 81 Добрий
10 Гоцанога Олена 6 79 Добрий
11 Виноградова Аріадна 7 85 Добрий
12 Удовенко Микита 7 90 Добрий
13 Бажак Олексій 7 84 Добрий
14 Ісаченко Федір 7 81 Добрий
15 Григор'єва Олена 7 81 Добрий
16 Бабаян Яна 7 89 Добрий
17 Вишинська Анастасія 7 96 Відмінний
18 Мортузаєва Дар'я 7 84 Добрий
19 Павлова Дар'я 8 94 Добрий
20 Чимшир Владислав 9 96 Добрий
21 Стороженко Анастасія  9 96 Добрий
22 Мортузаєв Нікіта 10 92 Добрий

Результати конкурсу "Бобер-2014"

Результати конкурсу «Бобер-2014»

 

 

Прізвище

Ім'я

Клас

Кіль-кість балів

Результат

Бабаян

Яна

6

64

Добрий

Бажак

Олексій

6

84

Відмінний

Бліндерман

Семен

5

79

Добрий

Бойко

Вікторія

8

77

Добрий

Виноградова

Аріадна

6

84

Відмінний

Вишинська

Анастасія

6

84

Відмінний

Гончаров

Миша

6

66

Добрий

Григор'єва

Олена

6

71

Добрий

Дерменжи

Вікторія

6

65

Добрий

Казанцева

Дар'я

5

79

Добрий

Колпакчі

Мірра

9

105

Відмінний

Маховой

Олександр

7

81

Добрий

Мортузаєв

Нікіта

9

105

Відмінний

Стороженко

Анастасія

8

100

Відмінний

Тектов

Аліко

5

70

Добрий

Удовенко

Микито

6

66

Добрий

Чимшир

Владислав

8

96

Відмінний

Результаты проведения городского этапа IV литературного конкурса им. Т.Шевченко в 2013/2014 уч.году

Результати проведення ІІ (міського) етапу

ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

у 2013/2014 навчальному році

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

7 клас

І

Бойко Вікторія

Чегодаєва І.О.

8 клас

ІІ

Панчук Злата

Чегодаєва І.О.

10 клас

І

Савченко Ксенія

Чегодаєва І.О.

11 клас

ІІ

Кібалко Злата

Ющенко Т.П.

 

Результаты ІІІ (областного) этапа ІV Международного языково-литературного конкурса ученической и студенческой молодёжи имени Тараса Шевченко

Результаты ІІІ (областного) этапа

ІVМеждународного языково-литературного конкурса ученической

 и студенческой молодёжи имени Тараса Шевченко

1.                   

Бойко Виктория

IIІ место

7-А

Чегодаева Ирина Александровна

2.                  

Савченко Ксения

IIІ место

10

Чегодаева Ирина Александровна

Результаты городского этапа XIV конкурса по украинскому языку им. П.Яцыка в 2013/2014 уч.году

Результати проведення ІІ (міського) етапу

ХІV Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

у 2013/2014 навчальному році

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Вчитель

5 клас

ІІІ

Абрамов Олександр

Тимчук В.Б.

7 клас

І

Пінтійська Маргарита

Чегодаєва І.О.

ІІІ

Стороженко Анастасія

Чегодаєва І.О.

8 клас

І

Соловйова Катерина

Тимчук В.Б.

10 клас

11 клас

І

Демиров Олександр

Чегодаєва І.О.

ІІІ

Далакова Аліна

Ющенко Т.П.

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія