афротурист

Новости лицея

Гурток з інформатики працює дистанційно

 

Коли ми говоримо про дистанційне навчання, насамперед уявляємо уроки математики, фізики, хімії, біології, української та англійської мов, історії та інших предметів... Але це не все, чим займаються обдаровані учні під час карантину.

Заняття гуртка з інформатики в політехнічному ліцеї теж проводяться дистанційно, і незамінними помічниками є платформи Zoom і Viber, які допомагають керівнику гуртка Юлії Георгіївні Бабаян знайомити учнів з новим матеріалом, інструктувати виконання практичних завдань. Діти демонструють свої екрани, обговорюють деталі, обмінюються досвідом, показують свої творчі проєкти, шукають нові ідеї.

У мессенджері Viber cтворено груповий чат «Гурток з інформатики», де керівник розміщує завдання, поради для їх виконання, а вихованці у свою чергу додають туди фото й відео своїх власних проєктів для обговорення та обміну думками. Індивідуальні консультації в чатах дають можливість проаналізувати результати, відповісти на запитання, відкоригувати виконання творчих, практичних завдань.

Тож карантин - не привід забувати про свої захоплення та хобі. Гурток не тільки допомагає дітям розширювати кругозір, отримувати нові знання, розвивати навички основ програмування й просто проводити вільний час з користю, що дуже важливо під час знаходження вдома.

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія