
Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів на лікування Максима Молодькова, учня ЗОШ 11. Загальними зусиллями зібрано 15755 гривень. Докладніше про це читайте за посиланнями:
https://www.instagram.com/p/CLgf64kspwz/?igshid=vgq7mv0018b6
https://www.facebook.com/100041157012255/posts/467957484586148/
Щирі побажання хлопцеві якомога швидше одужати!
![]() |
|








