афротурист

Новини ліцею

Скажемо булінгу - Ні!

 

З 14 по 18 вересня 2021 року в ліцеї було проведено Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Соціальний педагог, практичний психолог, класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди, виховні години за темами "Що таке булінг? Як не стати жертвою булінгу?", "Булінг та відповідальність", "Кібербулінг", "Не допускай проявів булінгу над собою", "Яка небезпека чекає нас в Інтернеті", "Кібербулінг. Насильство онлайн"; заняття з елементами тренінгу "Спілкування з однолітками", "Як протистояти тиску однолітків"; перегляд презентацій "Булінг в школі. Як його розпізнати"; диспут ""Булінг чи конфлікт?" та ін.

Учні подивилися та обговорили освітній серіал "Про кібербулінг для підлітків", в якому доступно й цікаво зірки сучасного шоу-бізнесу розповіли про кібербулінг та як вирішити проблеми цього явища.

Соціально-психологічна служба розповсюдила буклети, листівки щодо проблеми булінгу для батьків, вчителів, дітей.

Учні взяли участь у конкурсі-виставці малюнків, розмальовок, стіннівок, плакатів "Ми - проти булінгу!".

Тематичний тиждень закінчився, але робота з профілактики та протидії булінгу триває постійно, бо треба захищати свої права, поважати права іншого і вчитися співіснувати разом. Кожен завжди повинен почувати себе захищеним.

 

 

       
   

     

 

 

sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія