афротурист

Новини ліцею

Краєзнавство в шкільній бібліотеці

 Відповідно до наказу відділу освіти Ізмаїльської міської ради від 22.09.2021 р. № 191-з щодо планування просвітницьких заходів у зв’язку з проведенням щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» бібліотекою Ізмаїльського політехнічного ліцею були проведені такі заходи:

  • Популяризація літератури з краєзнавчої тематики; формування тематичних папок «Історія Ізмаїла», «Штурм Ізмаїла», «Ізмаїл у ІІ світовій війні», «Література рідного краю» та розповсюдження рекомендаційних списків.
  • Організація тематичних книжкових виставок «Пам’ятаємо історію рідного краю» та «Рідний край – гордість моя»; розміщення на інформаційному стенді бібліотеки матеріалів про краєзнавство.

  

                
  • Організація та проведення краєзнавчих подорожей «Заповідні місця мого краю» (екскурсії в музеї, відвідування парків) з учнями 6-х класів з метою поглиблення знань про історію рідного міста, розвиток кола пізнавальних інтересів, світогляду, уваги учнів, виховання патріотизму.

 

    

       

 

                
                          

 

  • Проведення тематичних бесід «Від краєзнавства до краєлюбства», «Пам'ять рідної землі».
  • Проведення краєзнавчих вікторин «Вивчай і знай свій рідний край», «Рідне місто пізнаю» (дистанційно).
  • Пошук старовинних речей побуту, вишивок, зразків одягу тощо.

 

                    
          
sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія