З 11.09.2022 р. до 17.09.2022 р. у ліцеї пройшов Олімпійський тиждень. Ініціативу вчительки фізичної культури Катерини Ігорівни Владінової підтримали учні 5-х та 7-х класів. Вони поділилися з нами своїми спортивними досягненнями, а також малюнками. Дякуємо всім, хто взяв активну участь у заході.
Фільми: "Парад спортсменів 7-х класів" https://youtu.be/cGwPh6b2ph0
"Парад спортсменів 5-А класу" https://youtu.be/9KprGqalGrM
"Парад спортсменів 5-Б класу" https://youtu.be/gARjG9E-lcY
"Парад спортсменів 5-В класу" https://youtu.be/G5Y3h3juIes







