афротурист

Новини ліцею

Тиждень рідної мови

З 20.02 по 25.02 у ліцеї пройшов Тиждень рідної мови. Учні 5-11 класів узяли активну участь: робили малюнки, складали вірші, училися виразно виконувати улюблені твори. Учителі української мови та літератури Шибаєва О.М., Ющенко Т.П., Тимчук В.Б., Чегодаєва І.О. зібрали цікаві роботи учнів: твори, есе, проєкти (із використанням комп’ютерних технологій), які представлені в даному відеофільмі.

Посилання на відео: https://youtu.be/iH0AmeKQsEo

sadiogorod.net