

Команда учнів 8-11 класів Одещини, яка брала участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у місті Івано-Франківськ, повертається з 5 дипломами ІІІ ступеня! Одні з кращих серед 119 учасників із 17 областей України! Ще більше радує те, що наші діти вперше взяли участь у змаганнях такого рівня, оскільки через карантинні обмеження з 2020 року ІV етап учнівських олімпіад не проводився, і продемонстрували результат, який надихає! Читати далі...







