Закінчується ще один навчальний рік! Хочеться пригадати тільки гарні моменти. Це взаємопорозуміння вчителів, учнів та батьків, чудові досягнення в навчанні та виховних заходах.
Головні підсумки та нагородження чекають попереду, а сьогодні, у день свята "Останнього дзвоника", прийміть від учнів та вчителів найкращі побажання! Хай завжди та в усьому щастить!

Посилання на відео https://youtu.be/AhEWTebv3NM







