
8-13 листопада 2022 року ліцеїсти взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер-2022". Всього - 40 учнів 5-11 класів, 15 з них отримали "Добрий результат" і 14 - "Відмінний".
Вітаємо переможців та запрошуємо всіх ліцеїстів до участі у конкурсі наступного року!







