афротурист

Новини ліцею

Перший день у ліцеї!

Нарешті, перший день у ліцеї настав! Яскраві зустрічі, теплі обійми, хвилювання, усмішки...

Уроки в класах пройшли за розкладом. Учні та вчителі плідно працювали, незважаючи на спеку. Царила атмосфера взаємопорозуміння, поваги та зацікавленості!

Із любов'ю зустріли в ліцеї наших новачків-п'ятикласників. Незважаючи на хвилювання, вони насолоджувалися подарунками від одинадцятикласників. Нехай цей радісний настрій триває протягом усього року! Досягнень та звершень!

Уперед, до знань!

Посилання на відео https://youtu.be/qikisv0a3Ig 

 

 

sadiogorod.net