11 травня у політехнічному ліцеї відбулося відкриття Тижня здорового харчування. Першим кроком до формування корисних звичок стала виховна година для учнів 5 класу на тему «Тарілка здорового харчування», яку провели педагог-організатор Вустян Е.В. спільно із соціальним педагогом Бабаян Ю.Г.
Здоров’я починається не з аптеки, а з нашої тарілки. Метою заходу було розвінчати міфи про «нудну» дієту та показати, що збалансований раціон — це смачно, різноманітно та енергійно. Учні детально розібрали модель «Гарвардської тарілки», яка є золотим стандартом сучасного харчування. Педагоги наочно продемонструвала правильне співвідношення продуктів:
Потім учні залюбки прийнялися малювати свої улюблені страви, які відповідають вивченим правилам.
Тиждень здорового харчування лише розпочався! Попереду на ліцеїстів чекають цікаві зустрічі з медичним працівником ліцею, практичні заняття та виставки малюнків.
Смакуймо корисно! Бережімо себе!
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=2Tq3MkNF9xU
|
![]() |
|
|
||
