Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що наша енергія, настрій і навіть успіхи в навчанні безпосередньо залежать від того, що ми їмо? Саме цій важливій темі була присвячена класна година для учнів 7-А класу, яка пройшла під девізом «Головне – що всередині».
Разом із класним керівником Магалевською С.Л. семикласники вирушили у пізнавальну подорож світом корисних звичок. Головний акцент зустрічі був зроблений на тому, що зовнішній вигляд та активність людини – це відображення її внутрішнього стану та палива, яке отримує організм.
Під час заходу учні згадали основні компоненти «Тарілки здорового харчування». Ми ще раз переконалися, що здоровий раціон – це дуже смачно, якщо дотримуватися правильних пропорцій:
Важливою частиною класної години стала презентація порталу «ЗНАЇМО» (https://znaimo.gov.ua/) — національної платформи про здорове харчування у школах. Учні дізналися, як користуватися сайтом, щоб знайти: корисні рецепти для перекусів, поради, як навчитися обирати якісні продукти в магазині, цікаві факти про те, як їжа впливає на роботу мозку.
Магалевьска С.Л. закликала учнів бути свідомими у своєму виборі, адже здоров'я закладається саме зараз. Сподіваємося, що отримані знання допоможуть нашим семикласникам почуватися на всі 100% кожного дня!
Посилання на сайт «ЗНАЇМО»:
|
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |