
Стартував Тиждень ментального здоров’я для дітей та підлітків.
Сьогодні молодь живе у час тривог і внутрішніх переживань, про які дорослі не завжди встигають почути. Саме тому їм треба бути уважнішими, ближчими та підтримуючими.
Тиждень ментального здоровʼя - це спільна ініціатива Одеської обласної державної адміністрації, Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ювенальної превенції та Міжнародного благодійного фонду "Ваше Місто".
До уваги ролик про кібербезпеку, адже сьогодні емоційний стан дітей тісно повʼязаний з цифровим середовищем, у якому вони щодня перебувають, та про програму "Ти як?".
Посилання на перегляд медіафайлу1
Посилання на перегляд медіафайлу2