У ліцеї пролунав особливий, останній у цьому навчальному році дзвоник. Це свято радості, світлих надій та легкого смутку, адже для наших дорогих випускників воно знаменує початок великого дорослого шляху.
Урочисту лінійку відкрила директор ліцею Сіраєва О. Г., яка звернулася до одинадцятикласників із найтеплішими напутніми словами, побажавши їм віри в себе, мирного неба та впевненого руху до своєї мети.
Свято було сповнене щирих емоцій, яскравих виступів та поважних гостей, які завітали, щоб підтримати нашу ліцейську родину:
Дякуємо шановним гостям за підтримку, мудрі напутні слова та увагу до наших випускників!
Справжнім сюрпризом для старшокласників став яскравий танцювальний подарунок від учнів 5-6-хкласів, які своєю енергією подарували всім присутнім щирі посмішки. Особливим моментом стали слова подяки від одинадцятикласників. Вони висловили глибоку вдячність усім учителям та всій ліцейській родині за роки підтримки, знань та тепла, а також виконали душевну пісню під гітару. Почесне право надати останній дзвоник отримали претенденти на атестат з відзнакою. Цей дзвоник пролунав як символ завершення дитинства та старту нових великих перемог! А наостанок свята відбулася найочікуваніша та найромантичніша подія – неймовірно ніжний, витончений вальс у виконанні випускників. Він став незабутнім фінальним акордом шкільного життя, від якого у багатьох на очах забриніли сльози.
В добру путь, дорогі наші випускники! Нехай щастить вам на кожному кроці, а ліцейські роки назавжди залишаться світлим спогадом у серці!
Посилання на відео: https://youtu.be/AnoWC247wuk
|
|
|
|
![]() |
|
|
![]() |