
16 червня у великій залі засідань будівлі адміністрації міста відбулося урочисте нагородження найкращих випускників Ізмаїльських ліцеїв 2026 року.
Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та Подяки Ізмаїльського міського голови отримали наші ліцеїсти: Тетяна Дєордієва, Дар’я Дукова, Євгенія Калаянова, Ганна Кінєва, Марія Ніколаєва, Євгеній Павлов, Ольга Первушина, Таїсія Петрова, Андрій Присакар, Дар’я Стрілець, Тимур Узун, Вероніка Чумаченко.
Захід завершився традиційним спільним фото на сходах будівлі адміністрації міста.
|
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
![]() |

Шановні випускники, щиро вітаємо вас із закінченням політехнічного ліцею! Нехай знання, здобуті у нашому закладі, стануть міцним фундаментом для майбутніх звершень, а попереду чекає багато можливостей. Залишайтеся такими ж цілеспрямованими та готовими до нових звершень на благо нашої держави!

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/1JeDUJHJ14/