17 листопада 2017 року у місті Києві на базі Всеукраїнського центру позашкільної роботи відбувся Всеукраїнський етап фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Після перемоги в рідному Ізмаїлі ліцейська команда взяла участь у цьому етапі.
Наші досягнення
- І місце в конкурсі плакатів посіла робота «З гармонією в серці» Дарини Чернецької, учениці Ізмаїльського політехнічного ліцею.
- І місце в конкурсі фото посів фотоколлаж «Туристична романтика» Яни Бабаян, учениці Ізмаїльського політехнічного ліцею.
- У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій команда політехнічного ліцею «ПоZитив» також визнана кращою.
За результатами усього фестивалю-конкурсу команда політехнічного ліцею міста Ізмаїл отримала загальнокомандне І місце та кубок переможців Всеукраїнського фестивалю.
Вітаємо!!!
