афротурист

Новости лицея

Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня

 Відповідно до наказу відділу освіти Ізмаїльської міської ради від 20.09.2019 р. № 247-з щодо планування просвітницьких заходів у зв’язку з проведенням щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» з 01 по 31 жовтня бібліотекарем Ізмаїльського політехнічного ліцею Паку Ганною Вікторівною були проведені такі заходи:

  • Організація тематичної книжкової виставки «Книжкова алея» та розміщення на інформаційному стенді бібліотеки матеріалів про НУШ.

 

                                  

 

  • Організація та проведення конкурсу малюнків «Бібліотека очима дітей» з учнями 5-х, 7-х класів з метою розширення кола пізнавальних інтересів учнів, рекламування бібліотеки, розвитку інформаційних потреб читачів.

 

        

 

  • Проведення смайл-опитування «Якою ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?» з учнями 8-Б класу та бібліотечного уроку «Бібліотека - територія успіху» з метою розширення знань учнів про значення бібліотек у житті людини, залучення до читання, виховання читацької культури.

 

    

   

 

      
sadiogorod.net

logo-educlub-11-e1393321681180SQE logo Word 2 1

Національна гаряча дитяча лініяНаціональна гаряча лінія