Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ створена в 1948 р.). З 03 по 08.04 у дистанційному форматі було проведено Тиждень здоров'я під гаслом "Здоров'я - стиль життя". У Тижні активну участь взяли вчителі фізичної культури, предмету "Основи здоров'я", класні керівники, учні 5-11 класів.
Посилання на відео https://youtu.be/A5_U1bWnx30


Посилання на повний текст протоколу http://ipl.net.ua/resursy/biblioteka/pidruchniki/2006-6-klas-nush
23.03.2023 р. у теплій, дружній атмосфері з невеликою кількістю учнів ліцею (у зв'язку із ситуацією) відбулася зустріч із Заслуженим художником України, православним художником, доцентом кафедри образотворчого мистецтва ІДГУ Шишманом Іваном Івановичем. Твори майстра прикрашають зали Верховної Ради України, музеї, галереї та приватні колекції світу.
Відомий митець відповів на запитання, розповів багато цікавого про своє дитинство, творчий вибір. Пояснив власний погляд на загальнолюдські цінності та їх значення в житті людини.

Посилання на відео https://youtu.be/rcCRyJ4Kbfs