
16 червня у великій залі засідань будівлі адміністрації міста відбулося урочисте нагородження найкращих випускників Ізмаїльських ліцеїв 2026 року.
Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою та Подяки Ізмаїльського міського голови отримали наші ліцеїсти: Тетяна Дєордієва, Дар’я Дукова, Євгенія Калаянова, Ганна Кінєва, Марія Ніколаєва, Євгеній Павлов, Ольга Первушина, Таїсія Петрова, Андрій Присакар, Дар’я Стрілець, Тимур Узун, Вероніка Чумаченко.
Захід завершився традиційним спільним фото на сходах будівлі адміністрації міста.
|
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
![]() |

Шановні випускники, щиро вітаємо вас із закінченням політехнічного ліцею! Нехай знання, здобуті у нашому закладі, стануть міцним фундаментом для майбутніх звершень, а попереду чекає багато можливостей. Залишайтеся такими ж цілеспрямованими та готовими до нових звершень на благо нашої держави!

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/1JeDUJHJ14/
У ліцеї пролунав особливий, останній у цьому навчальному році дзвоник. Це свято радості, світлих надій та легкого смутку, адже для наших дорогих випускників воно знаменує початок великого дорослого шляху.
Урочисту лінійку відкрила директор ліцею Сіраєва О. Г., яка звернулася до одинадцятикласників із найтеплішими напутніми словами, побажавши їм віри в себе, мирного неба та впевненого руху до своєї мети.
Свято було сповнене щирих емоцій, яскравих виступів та поважних гостей, які завітали, щоб підтримати нашу ліцейську родину:
Дякуємо шановним гостям за підтримку, мудрі напутні слова та увагу до наших випускників!
Справжнім сюрпризом для старшокласників став яскравий танцювальний подарунок від учнів 5-6-хкласів, які своєю енергією подарували всім присутнім щирі посмішки. Особливим моментом стали слова подяки від одинадцятикласників. Вони висловили глибоку вдячність усім учителям та всій ліцейській родині за роки підтримки, знань та тепла, а також виконали душевну пісню під гітару. Почесне право надати останній дзвоник отримали претенденти на атестат з відзнакою. Цей дзвоник пролунав як символ завершення дитинства та старту нових великих перемог! А наостанок свята відбулася найочікуваніша та найромантичніша подія – неймовірно ніжний, витончений вальс у виконанні випускників. Він став незабутнім фінальним акордом шкільного життя, від якого у багатьох на очах забриніли сльози.
В добру путь, дорогі наші випускники! Нехай щастить вам на кожному кроці, а ліцейські роки назавжди залишаться світлим спогадом у серці!
Посилання на відео: https://youtu.be/AnoWC247wuk
|
|
|
|
![]() |
|
|
![]() |
Наприкінці навчального року вся велика ліцейна родина традиційно підбиває підсумки роботи. Днями відбулося важливе засідання педагогічної ради, присвячене аналізу результатів 2025/2026 навчального року та визначенню векторів розвитку на майбутнє.
Порядок денний був насиченим, адже кожен пункт — це результат щоденної спільної праці адміністрації, педагогів та учнів.
Засідання розпочалося заступниками директора з НВР.з глибокого аналізу навчальних досягнень учнів:
Педагогічний колектив ліцею повністю впорався із викликами цього року:
Директор ліцею ознайомила присутніх із нормативними документами щодо завершення навчального року:
1. Відповідно до чинного законодавства, учнів 9, 11-х класів було звільнено від державної підсумкової атестації (ДПА), а учнів 5-8-х та 10-х класів — від річної підсумкової атестації.
2. На підставі рішень педради та подання класних керівників учнів 5-10-х класів переведено на наступний рік навчання. Найкращі ліцеїсти, які демонстрували відмінні результати, нагороджені Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» (27 учнів), Свідоцтвами про базову середню освіту з відзнакою (4 учні).
3. Окрему увагу приділили питанню випуску та нагородження учнів 11-х класів, які зовсім скоро отримають свої перші документи про повну загальну середню освіту та вирушать у доросле життя (серед них - 12 учнів нагороджено Свідоцтвами з відзнакою).
Ліцей продовжує впевнено крокувати шляхом цифровізації освіти. Гришко О.В. доповіла про завершення процесу та підготовку до друку електронних журналів за 2025/2026 н.р., що забезпечує прозорість та чіткість ведення шкільної документації.
Останнім, але надзвичайно важливим блоком педради стало планування майбутнього. Сіраєва О.Г. окреслила основні завдання щодо підготовки до нового 2026/2027 навчального року. Було розпочато роботу над новим річним планом роботи, обговорено та затверджено структуру майбутнього навчального плану, а також погоджено попереднє педагогічне навантаження працівників закладу.
Педагогічна рада пройшла у форматі конструктивного діалогу та співпраці. Попереду – літні канікули, випускні урочистості, НМТ та, звісно, підготовка ліцею до зустрічі своїх вихованців першого вересня.
|
![]() |
|
|
![]() |
![]() |