1.1 з географії
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Заклад освіти |
Місце |
9 клас |
||||
1. |
Алфьорова Злата Олегівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІПЛ |
ІII |
1.2 з хімії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
ЗНЗ |
Місце |
9 клас |
||||
1. |
Кашлєв Марк Євгенович |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
ІПЛ |
І |
2. |
Дімов Іван Ігорович |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
ІПЛ |
ІІ |
10 клас |
||||
1. |
Павленко Наталя Вячеславівна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
ІПЛ |
І |
2. |
Долгова Дар'я Вікторівна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІПЛ |
ІІІ |
11 клас |
||||
1. |
Рябуха Максим Євгенович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІПЛ |
І |
1.3 з фізики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
ЗНЗ |
Місце |
8 клас |
||||
1. |
Драганов Олег Дмитрович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІПЛ |
І |
2. |
Корольков Іван Олегович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІПЛ |
ІІ |
3. |
Кущенко Данило Романович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІПЛ |
ІІ |
4. |
Серпенінов Максим Владиславович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІПЛ |
ІІІ |
9 клас |
||||
5. |
Алфьорова Злата Олегівна |
Македонський Трифон Дмитрович |
ІПЛ |
І |
6. |
Шевчук Матвій Максимович |
Македонський Трифон Дмитрович |
ІПЛ |
ІІ |
10 клас |
||||
7. |
Агаджанян Нікіта Арутюнович |
Македонський Трифон Дмитрович |
ІПЛ |
ІІ |
11 клас |
||||
8. |
Константинов Андрій Романович |
Македонський Трифон Дмитрович |
ІПЛ |
І |
1.4 з анг.мови
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Заклад освіти |
Місце |
10 клас |
||||
1. |
Долгова Дар'я Вікторівна |
Троїцька Олена Олександрівна |
ІПЛ |
І |
1.5 з економіки
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
ЗНЗ |
Місце |
9 клас |
||||
1. |
Алфьорова Злата Олегівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІПЛ |
І |
2. |
Степашкін Сергій Станіславович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІПЛ |
І |
3. |
Кашлєв Марк Євгенович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІПЛ |
ІІІ |
1.6 з ІКТ
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ учителя |
Місце |
10 клас |
|||
1. |
Матуляк Ірина Ігорівна |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
11 клас |
|||
2. |
Сивоконенко Кирило Романович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
3. |
Нестеренко Арсеній Валерійович |
Шаріфов Аріф Ялчін-огли |
II |
1.7 з інформатики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
ЗНЗ |
Місце |
8 клас |
||||
1. |
Греков Арсеній Сергійович |
Шаріфов Аріф Ялчін-огли |
ІПЛ |
І |
2. |
Гриб Вадим Леонідович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІІ |
3. |
Кущенко Даніїл Романович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІ |
9 клас |
||||
4. |
Юрійчук Максим Ігорович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІІ |
5. |
Кисельов Святослав Вікторович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІІ |
6. |
Шевчук Матвій Максимович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІ |
7. |
Соловей Даніїл Станіславович |
Шаріфов Аріф Ялчин-огли |
ІПЛ |
І |
10 клас |
||||
8. |
Ширшов Кирило Артурович |
Шаріфов Аріф Ялчін-огли |
ІПЛ |
ІІІ |
9. |
Агаджанян Нікіта Арутюнович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІ |
10. |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
Шаріфов Аріф Ялчін-огли |
ІПЛ |
І |
11 клас |
||||
11. |
Нестеренко Арсеній Валерійович |
Шаріфов Аріф Ялчин-огли |
ІПЛ |
І |
12. |
Пінтійський Андрій Петрович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІПЛ |
ІІ |
1.8 з рос. мови та заруб. літератури
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
10 клас |
|||
1. |
Долгова Дар'я Вікторівна |
Шойхед Етіна Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
2. |
Чуприна Катерина Олексіївна |
Довженко Неля Андріївна |
І |
1.9 з математики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
ЗНЗ |
Місце |
7 клас |
||||
1. |
Калаянова Євгенія Сергіївна |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІПЛ |
І |
2. |
Обеременко Костянтин Вячеславович |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІПЛ |
ІІІ |
8 клас |
||||
1. |
Корольков Іван Олегович |
Мігов Василь Іванович |
ІПЛ |
І |
2. |
Куницька Юлія Тимурівна |
Мігов Василь Іванович |
ІПЛ |
ІІ |
9 клас |
||||
1. |
Алфьорова Злата Олегівна |
Мігов Василь Іванович |
ІПЛ |
ІІІ |
2. |
Дармодехіна Маргарита Сергіївна |
Мігов Василь Іванович |
ІПЛ |
ІІІ |
10 клас |
||||
1. |
Агаджанян Нікіта Арутюнович |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
І |
2. |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
ІІ |
3. |
Чеботар Даніїл Сергійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
ІІІ |
11 клас |
||||
1. |
Мікульський Валерій Валерійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
І |
2. |
Пастушенко Костянтин Ігорович |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
ІІ |
3. |
Павленко Марина Віталіївна |
Іванов Олег Миколайович |
ІПЛ |
ІІІ |
1.10 з української мови і літератури
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
ЗНЗ |
Місце |
8 клас |
||||
1. |
Великова Марія Георгіївна |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
ІПЛ |
ІІ |
9 клас |
||||
2. |
Нечитайло Аліса Вадимівна |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
ІПЛ |
ІІ |
10 клас |
||||
3. |
Долгова Дар'я Вікторівна |
Тимчук Валентина Борисівна |
ІПЛ |
І |
11 клас |
||||
4. |
Павленко Марина Віталіївна |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
ІПЛ |
І |
1.11 з біології
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
ЗНЗ |
Місце |
10 клас |
||||
1. |
Обеременко Антоніна В’ячеславівна |
Макарова Ольга Андріївна |
ІПЛ |
ІІ |
11 клас |
||||
2. |
Морару Юлія Михайлівна |
Макарова Ольга Андріївна |
ІПЛ |
І |
1.12 з історії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
ЗНЗ |
Місце |
8 клас |
||||
1. |
Драганов Олег Дмитрович |
Морару Ольга Василівна |
ІПЛ |
ІІІ |
11 клас |
||||
2. |
Константинов Андрій Романович |
Хаджиміті Катерина Афанасіївна |
ІПЛ |
ІІ |
*всього призових місць – 55, з них: 23 - І місця, 17 - ІІ місць, 15 - ІІІ місць
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі
Результати обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
Загальноосвітнього політехнічного ліцею II-III ступенів м.Ізмаїл Одеської обл.
2019-2020 н.р.
Предмет |
ПІБ учня |
Клас |
Місце |
Вчитель |
Біологія |
Чебанов Микита Сергійович |
11 |
ІІІ |
Тарас Віктор Семенович |
Українська мова та література |
Долгова Дар'я Вікторівна |
8 |
ІІІ |
Тимчук Валентина Борисівна |
Павленко Марина Віталіївна |
9 |
ІІІ |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
|
Економіка |
Стойловський Олександр Олександрович |
10 |
ІІІ |
Бєльська Галина Михайлівна |
Хімія |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
11 |
ІІІ |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІКТ |
Бабаян Яна Глібівна |
11 |
ІІІ |
Іванов Олександр Володимирович |
Математика |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
8 |
ІІІ |
Іванов Олег Миколайович |
1.1. з української мови та літератури
№ з/п |
Прізвище, ім'я учня-переможця |
Вчитель |
Місце |
7 клас |
|||
1. |
Долгова Дар’я Вікторівна |
Тимчук Валентина Борисівна |
І |
10 клас |
|||
1. |
Бажак Олексій Георгійвич |
Тимчук Валентина Борисівна |
ІІ |
11 клас |
|||
1. |
Влялько Михайло Юрійович |
Шибаєва Оксана Миколаївна |
ІІІ |
1.2. з англійської мови
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1. |
Осадчий Станіслав Юрійович |
Войтко Наталія Михайлівна |
ІІІ |
9 клас |
|||
1. |
Почтаренко Оксана Вячеславівна |
Рибчак Валентина Анатоліївна |
ІІІ |
10 клас |
|||
1. |
Шаброй Віктор Вадимович |
Гришко Олена Вікторівна |
ІІ |
2. |
Абрамов Олександр Максимович |
Добровольська Олена Вікторівна |
ІІІ |
1.3. з історії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
$11. |
Корольков Микола Олегович |
Хаджиміті Катерина Опанасівна |
ІІ |
1.4. з фізики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1. |
Павленко Марина Віталіївна |
Македонський Трифон Дмитрович |
І |
2. |
Константинов Андрій Романович |
Македонський Трифон Дмитрович |
ІІ |
9 клас |
|||
1. |
Корольков Микола Олегович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
І |
2. |
Гоцонога Олена Олегівна |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІ |
3. |
Бовсуновський Василь Сергійович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
10 клас |
|||
1. |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
І |
2. |
Абрамов Олександр Максимович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІ |
3. |
Марков Костянтин Юрійович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
4. |
Урсу Ігор Олександрович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
5. |
Гончаров Михайло Сергійович |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
1.5. з хімії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1 |
ТопорАріна Георгіївна |
Бережна Лариса Сергіївна |
І |
2 |
Рябуха Максим Євгенович |
Бережна Лариса Сергіївна |
ІІ |
3 |
Павленко Марина Віталіївна |
Бережна Лариса Сергіївна |
ІІ |
4 |
Нестеренко Арсеній Валерійович |
Бережна Лариса Сергіївна |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
І |
10 клас |
|||
1 |
Павліченко Владислава Олексіївна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
І |
2 |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
3 |
Коренчук Іван Олегович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
1 |
Герасименко Анастасія Андріївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
1.6. з біології
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
|||
1. |
Душка Богдана Анатоліївна |
Макарова Ольга Андріївна |
ІІ |
10 клас |
|||
1. |
Чебанов Микита Сергійович |
Тарас Віктор Семенович |
І |
8 клас |
|||
1. |
Осадчий Станіслав Юрійович |
Тарас Віктор Семенович |
ІІ |
1.8 з основ економічних знань
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
10клас |
|||
1. |
ШабройВіктор Вадимович |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
2. |
Дорож Ольга Віталіївна |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
3. |
Абрамов Олександр Максимович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІІ |
1.9 з ІКТ
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
10 клас |
|||
1. |
Бабаян Яна Глібівна |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
11 клас |
|||
1. |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
1.10 з російської мови та літератури
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1. |
Кашлєва Єлізавета Євгенівна |
Шойхед Етіна Михайлівна |
ІІІ |
2. |
Терзієва Марія Сергіївна |
Котляренко Олександра Андріївна |
ІІІ |
1.11 з математики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
6 клас |
|||
1 |
Дойчев Богдан Олександрович |
Прилуцька Тетяна Олександрівна |
І |
2 |
Казаков Олександр Олександрович |
Прилуцька Тетяна Олександрівна |
ІІ |
7 клас |
|||
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
Чілібіцька Жанна Василівна |
І |
2 |
Єнакієв Михайло Вікторович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
8 клас |
|||
1 |
Пастушенко Костянтин Ігорович |
Іванов Олег Миколайович |
І |
2 |
Лісовенко Олександр Олегович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Гоцанога Олена Олегівна |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
10клас |
|||
1 |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
Мігов Василь Іванович |
І |
2 |
Шаброй Віктор Вадимович |
Мігов Василь Іванович |
ІІ |
11 клас |
|||
1 |
Данілова Оксана Олександрівна |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІІІ |
1.12 з інформатики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1. |
Колоянов Єгор Євгенович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
2. |
Терзієва Марія Сергіївна |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
3. |
ШибаєвОлександрОлександрович |
Шаріфов Аріф Ялчин огли |
ІІ |
4. |
Тєктов Аліко Гівійович |
Шаріфов Аріф Ялчин огли |
ІІІ |
10 клас |
|||
1. |
СкоробрехаДмитроІгорович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
2. |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
3. |
Марков КостянтинЮрійович |
Шаріфов Аріф Ялчи ногли |
ІІІ |
1.13 з географії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
10 клас |
|||
1 |
АбрамовОлександр Максимович |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
*всього призових місць – 55, з них: 20- І місць, 15- ІІ місць, 20- ІІІ місць
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі
1.1 з географії
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учасника |
Дата народження |
Клас |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
Місце |
1. |
Степашкін Сергій Станіславович |
26.05.2007 р. |
7 |
Бельська Галина Михайлівна |
ІІ |
2. |
Долгова Дар’я Вікторівна |
04.01.2006 р. |
8 |
Бельська Галина Михайлівна |
ІІ |
1.2 з хімії
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1 |
Матуляк Ірина Ігорівна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Чеботарь Даніїл Сергійович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Рябуха Максим Євгенович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Павленко Марина Віталіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІ |
3 |
Топор Аріна Георгіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
10 клас |
|||
1 |
Кашлєва Єлизавета Євгенівна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
І |
11 клас |
|||
1 |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
Ревенок Світлана Михайлівна |
І |
2 |
Павліченко Владислава Олексіївна |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
ІІ |
3 |
Коренчук Іван Олегович |
Ревенок Світлана Михайлівна |
ІІІ |
1.3 з фізики
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Клас навчання |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (тренера) |
Місце |
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
8 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
4 |
Павленко Марина Віталіївна |
9 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
3 |
Константинов Андрій Романович |
9 |
Македонський Трифон Дмитрович |
I |
4 |
Тектов Аліко Гівійович |
10 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
5 |
Корольков Микола Олегович |
10 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
III |
6 |
Марков Костянтин Юрійович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
I |
7 |
Шаброй Віктор Вадимович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
8 |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
III |
9 |
Шмідт Валентин Ігорович |
11 |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
II |
1.4 з анг.мови
№з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) |
Класнавчання |
Прізвище, ім’я, по батьковівчителя (тренера) |
Місце |
2. |
Долгова Дар`я Вікторівна |
8 |
Троїцька Олена Олександрівна |
ІІ |
5. |
Осадчий Станіслав Юрійович |
9 |
Войтко Наталя Михайлівна |
ІІ |
11. |
Шаброй Віктор Вадимович |
11 |
Гришко Олена Вікторівна |
І |
1.5 з економіки
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1 |
Поліщук Марія Ігорівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
2 |
Константинов Андрій Романович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
3 |
Пінтійський Андрій Петрович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІІ |
10 клас |
|||
4 |
Гоцанога Олена Олегівна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
5 |
Міхно Олена Андріївна |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
6 |
Стойловський Олександр Олександрович |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
7 |
Дорож Ольга Віталіївна |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
1.6 з ІКТ
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
|||
1. |
Бабаян Яна Глібівна |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
2. |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
1.7 з інформатики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
|||
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
ІІ |
2 |
Саяпін Михайло Андрійович |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
ІІІ |
3 |
Бабич Олександр Романович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІІ |
9 клас |
|||
4 |
Пінтійський Андрій Петрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
5 |
Константінов АндрійРоманович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІІ |
10 клас |
|||
6 |
ТєктовАлікоГівійович |
ШаріфовАріфЯлчиногли |
І |
7 |
Колоянов Єгор Євгенович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
11 клас |
|||
8 |
Шмідт Валентин Олександрович |
Іванов Олександр Володимирович |
І |
9 |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
Іванов Олександр Володимирович |
ІІ |
1.8 з рос. мови та заруб.літератури
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
|||
1. |
ТопорАріна Георгіївна |
Довженко Неля Андріївна |
ІІІ |
10 клас |
|||
2. |
Терзієва Марія Сергіївна |
Котляренко Елена Андріївна |
ІІІ |
3. |
Кашлєва Єлізавета Євгеніївна |
ШойхедЕтіна Михайлівна |
ІІІ |
11 клас |
|||
4. |
Семеген Ольга Василівна |
Котляренко Елена Андріївна |
ІІІ |
1.9 з математики
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
6 клас |
|||
1 |
Великова Марія Георгіївна |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІІІ |
7 клас |
|||
1 |
Кабак Єва Антонівна |
ПетрановаТетяна Олександрівна |
І |
8 клас |
|||
1 |
Кузіна Анастасія Олексіївна |
Іванов Олег Миколайович |
І |
2 |
Ширшов Кирило Артурович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
9 клас |
|||
1 |
Мікульський Валерій Валерійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
10клас |
|||
1 |
Тектов Аліко Гівійович |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
1 |
Гоцанога Олена Олегівна |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
11 клас |
|||
1 |
Шаброй Віктор Вадимович |
Мігов Василь Іванович |
І |
2 |
Урсу Ігор Олександрович |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
1.10 з української мови і літератури
№ з/п |
Клас |
ПІБ учня |
Дата народження |
ПІБ учителя |
Місце |
1. |
7 |
Нечитайло Аліса Вадимівна |
05.05.2007 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
1. |
8 |
Долгова Дар’я Вікторівна |
04.01.2006 |
Тимчук Валентина Борисівна |
І |
1. |
9 |
Павленко Марина Віталіївна |
30.01.2005 |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
І |
2. |
Нестеренко Арсеній Валерійович |
19.07.2005 |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
ІІ |
|
1. |
11 |
Бажак Олексій Георгійович |
14.11.2003 |
Тимчук Валентина Борисівна |
І |
1.11 з біології
№ з/п |
ПІБ учня |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
|||
1 |
Чебанов Нікіта Сергійович |
Тарас Віктор Семенович |
І |
10 клас |
|||
1 |
Колоянов Егор Євгенович |
Тарас Віктор Семенович |
ІІІ |
9 клас |
|||
1 |
Рябуха Максим Євгенович |
Тарас Віктор Семенович |
І |
Результаты областных этапов
Всеукраинских ученических олимпиад и МАН
Измаильского политехнического лицея II-III ступеней
Результаты областных олимпиад (III этап) |
|||||
Математика |
|||||
1. |
1. |
Тектов Алико |
IIІ место |
8-А |
Иванов Олег Николаевич |
Физика |
|||||
2. |
1. |
Скоробреха Дмитрий |
III место |
9-А |
Сидоренко Анатолий Николаевич |
3. |
2. |
Шаброй Виктор |
III место |
9-А |
Сидоренко Анатолий Николаевич |
4. |
3. |
Марков Константин |
ІII место |
9-В |
Сидоренко Анатолий Николаевич |
Информатика |
|||||
5. |
1. |
Скоробреха Дмитрий |
III место |
9-А |
Иванов Александр Владимирович |
6. |
2. |
Шмидт Валентин |
III место |
9-В |
Иванов Александр Владимирович |
ИКТ |
|||||
7. |
1. |
Бабаян Яна |
III место |
9-А |
Иванов Александр Владимирович |
Английский язык |
|||||
8. |
1. |
Шаброй Виктор |
III место |
9-А |
Гришко Алёна Викторовна |
9. |
2. |
Стороженко Анастасия |
III место |
11-А |
Добровольская Елена Викторовна |
Экономика |
|||||
10. |
1. |
Шаброй Виктор |
II место |
9-А |
Бельская Галина Михайловна |
11. |
2. |
Стороженко Анастасия |
II место |
11-А |
Бельская Галина Михайловна |