Стороженко Анастасія -- ІІ м. (Учитель Бєльська Г. М.)
1.1. з української мови і літератури
№ з/п |
Прізвище, ім'я учня -переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
К-ть балів |
Місце |
|
7 клас |
|
|
|
|
1. |
Євчева Дар’я Юріївна |
ІПЛ |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
32,5 |
І |
|
8 клас |
|
|
||
1.
|
Терзієва Марія Сергіївна |
ІПЛ |
Ющенко Тетяна Пилипівна |
37б |
І |
|
9 клас |
|
|
||
1. |
Бажак Олексій Георгійович |
ІПЛ |
Тимчук Валентина Борисівна |
21б |
ІІІ |
|
11 клас |
|
|
||
1. |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Чегодаєва Ірина Олександрівна |
40,5б |
І |
1.2. з інформатики
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
9 клас |
||||
1. |
Шмідт Валентин |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
І |
2. |
Скоробреха Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІІ |
3. |
Бабаян Яна |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІІ |
10 клас |
||||
1. |
Демченко Андрій |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
І |
2. |
Желяпов Ігор |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІ |
3. |
Желяпов Олег |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІ |
4. |
Галєв Денис |
ІПЛ |
Шаріфов А.Я. |
ІІ |
11 клас |
||||
1. |
Чимшир Владислав |
ІПЛ |
Шаріфов А.Я. |
ІІ |
2. |
Капацина Ілля |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
ІІІ |
1.3. з географії
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Кількість балів |
Місце |
7 клас |
|||||
1. |
Павленко Марина Віталіївна |
ІПЛ |
Бельська Г.М. |
21 |
І |
8 клас |
|||||
1. |
Чепой Ярослава Іванівна |
ІПЛ |
Бельська Г.М. |
28 |
ІІ |
1.4. з ІКТ
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
10 (9) клас |
||||
1. |
Бабаян Яна |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
І |
11 клас |
||||
1. |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
І |
1.5. з математики
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
6 клас |
||||
Кузіна Анастасія Олексіївна |
ІПЛ |
Чілібіцька Жанна Василівна |
І |
|
Чеботар Даніїл Сергійович |
ІПЛ |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
|
Єнакієв Михайло Вікторович |
ІПЛ |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
|
7 клас |
||||
Нестеренко Арсеній Валерійович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІ |
|
Пастушенко Константин Ігорович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
|
Топор Аріна Георгіївна |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
ІІІ |
|
8 клас |
||||
Флоря Максим Геннадійович |
ІПЛ |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
|
Тектов Аліко Гівійович |
ІПЛ |
Іванов Олег Миколайович |
ІІ |
|
Почтаренко Оксана Вячеславівна |
ІПЛ |
Іванов Олег Миколайович |
ІІІ |
|
9 клас |
||||
Шаброй Віктор Вадимович |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
І |
|
Марков Костянтин Юрійович |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
ІІ |
|
Павліченко Владислава Олексіївна |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
|
Шайбеков Марат Наїльович |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
|
10 клас |
||||
Данілова Оксана Олександрівна |
ІПЛ |
Чілібіцька Жанна Василівна |
ІІІ |
|
11 клас |
||||
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
І |
|
Пінтійська Маргарита Петрівна |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
1.6. з фізики
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Кількість балів |
Місце |
8 клас |
|||||
1. |
Тектов Аліко Гівійович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
39 |
І |
2. |
Флоря Максим Геннадійович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
28 |
ІІ |
3. |
Димитров Олексій Вікторович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
30 |
ІІ |
4. |
Почтаренко оксана В'ячеславівна |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
23 |
ІІІ |
9 клас |
|||||
1. |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
14 |
І |
2. |
Шаброй Віктор Вадимович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
8 |
ІІ |
3. |
Марков Костянтин Юрійович |
ІПЛ |
Сидоренко Анатолій Миколайович |
9 |
ІІ |
11 клас |
|||||
1. |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Македонський Трифон Дмитрович |
22 |
І |
1.7. з хімії
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Кількість балів |
Місце |
7 клас |
|||||
1. |
Павленко Марина Віталіївна |
ІПЛ |
Бережна Лариса Сергіївна |
56 |
І |
2. |
Поліщук Марія Ігорівна |
ІПЛ |
Бережна Лариса Сергіївна |
45 |
ІІ |
3. |
Заярченко Васіліса Альбертівна |
ІПЛ |
Бережна Лариса Сергіївна |
28 |
ІІІ |
8 клас |
|||||
1. |
Тангер Максим Іванович |
ІПЛ |
Бережна Лариса Сергіївна |
19,5 |
ІІ |
2. |
Мітєва Владислава Русланівна |
ІПЛ |
Бережна Лариса Сергіївна |
12,5 |
ІІІ |
9 клас |
|||||
1. |
Дерменжи Вікторія Віталіївна |
ІПЛ |
Ревенок Світлана Михайлівна |
32,5 |
І |
2. |
Сурмило Карина Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
25,5 |
ІІ |
3. |
Павліченко Владислава Олексіївна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
20,5 |
ІІІ |
10 клас |
|||||
1. |
Шарафаненко Ольга Денисівна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
19,5 |
ІІ |
2. |
Герасименко Анастасія Андріївна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
13,5 |
ІІІ |
11 клас |
|||||
1. |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Ревенок Світлана Михайлівна |
33 |
І |
2. |
Брошеван Марина Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
17 |
ІІ |
3. |
Гончарова Ольга Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва Ольга Георгіївна |
16 |
ІІІ |
1.8. з астрономії
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
Клас |
ПІБ вчителя |
Місце |
1. |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
11 клас |
Македонський Трифон Дмитрович |
І |
1.9. з біології
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
11 клас |
||||
1. |
Могільов Данило Валерійович |
ІПЛ |
Абрашкіна Інна Вікторівна |
І |
10 клас |
||||
1. |
Влялько Михайло Юрійович |
ІПЛ |
Абрашкіна Інна Вікторівна |
ІІІ |
9 клас |
||||
1. |
Семеген Ольга Василівна |
ІПЛ |
Тарас Віктор Семенович |
І |
8 клас |
||||
1. |
Куроєдова Марія Іллівна |
ІПЛ |
Тарас Віктор Семенович |
І |
1.10. з історії
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
8 клас |
||||
1. |
Тектов Аліко Гівійович |
ІПЛ |
Хаджиміті К.А. |
ІІІ |
11 клас |
||||
1. |
Великова Ганна Георгіївна |
ІПЛ |
Хаджиміті К.А. |
ІІІ |
1.11. з англійської мови
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Кількість балів |
Місце |
8 клас |
|||||
1. |
Почтаренко Оксана |
ІПЛ |
Рибчак В.А. |
37 |
ІІІ |
9 клас |
|||||
1. |
Шаброй Віктор |
ІПЛ |
Гришко О.В. |
63,5 |
ІІ |
11 клас |
|||||
1. |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Добровольська О.В. |
57 |
|
1.12. з економіки
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
|
9 клас |
|
|
|
1. |
Шаброй Віктор Вадимович |
ІПЛ |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
|
11 клас |
|
|
|
1. |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Бєльська Галина Михайлівна |
І |
2. |
Пінтійська Маргарита Петрівна |
ІПЛ |
Бєльська Галина Михайлівна |
ІІ |
1.13. з російської мови
№ з/п |
ПІБ учня |
ЗНЗ |
ПІБ вчителя |
Місце |
|
9 клас |
|
|
|
1. |
Семеген Ольга Василівна |
ІПЛ |
Котляренко ОленаАндріївна |
І |
|
11 клас |
|
|
|
1. |
Пінтійська Маргарита Петрівна |
ІПЛ |
Мігов Василь Іванович |
ІІІ |
*всього призових місць – 69, з них: 25- І м., 20- ІІ м., 24- ІІІ м.
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі
Вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з базових дисциплін:
1.1.з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
ІІ |
Абрамов Олександр |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
9 клас |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Чегодаєва І.О. |
10 клас |
ІІ |
Соловйова Катерина |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
11 клас |
І |
Котляренко Яна |
ІПЛ |
Тимчук В.Б. |
1.2.з англійської мови
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Стогнійчук Валерія |
ІПЛ |
Харіна О.Л. |
1.3. з історії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Вєлікова Ганна Георгіївна |
ІПЛ |
Волкова Катерина Олександрівна |
10 клас |
І |
Терзієв В’ячеслав Сергійович |
ІПЛ |
Хаджиміті Катерина Опанасівна |
11 клас |
ІІ |
Стогнійчук Валерія Едуардівна |
ІПЛ |
Хаджиміті Катерина Опанасівна |
1.4. з фізики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я, по батькові учня-переможця |
Навчальний заклад |
Учитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Семеген Ольга Василівна |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
ІІ |
Бабаян Яна Глібівна |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
ІІІ |
Скоробреха Дмитро Ігорович |
ІПЛ |
Сидоренко А. М. |
|
8 клас |
ІІІ |
Денисов Владислав Семенович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
9 клас |
І |
Сайтарли Олексій Юрійович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
ІІ |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
ІІ |
Капацина Ілля Іванович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта Михайлович |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Талмач Дмитро Павлович |
ІПЛ |
Македонський Т.Д. |
|
ІІІ |
Іванов Микола Миколайович |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
|
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро Віталійович |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
ІІІ |
Матреницька Юлія Борисівна |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
1.5. з хімії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
7 клас |
І |
Шаброй Віктор Вадимович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
ІІ |
Абрамов Олександр Максимович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
|
ІІІ |
Коренчук Іван Олегович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
|
8 клас |
ІІІ |
Брагару Артем Федорович |
ІПЛ |
Бережна Л.С. |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
ІІ |
Бойченко Анна Сергіївна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
ІІ |
Брошеван Марина Олександрівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
ІІ |
Сайтарли Олексій Юрійович |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта Михайлович |
ІПЛ |
Ревенок С.М. |
ІІ |
Іванов Микола Миколайович |
ІПЛ |
Ревенок С.М. |
|
11 клас |
ІІ |
Голобородько Ірина Ігорівна |
ІПЛ |
Сіраєва О.Г. |
1.6. з інформатики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
I |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
II |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
|
III |
Кльован Кирило |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
|
10 клас |
І |
Шумейко Михайло Талмач Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О. В. Шаріфов А. Я. |
ІІ |
Мараховький Олег |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
|
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта Златєв Олександр |
Іванов О. В. Шаріфов А. Я. |
||
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Шаріфов А. Я. |
ІІ |
Бальчев Артур |
ІПЛ |
Іванов О. В. |
1.7. з біології
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
8 клас |
І |
Герасимов Микола |
ІПЛ |
Тарас В. С. |
|
10 клас |
І |
Панчук Злата |
ІПЛ |
Чумаченко А.В. |
|
1.8. з основ економічних знань
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Талмач Дмитро |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІ |
Талмач Валентин |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
ІІІ |
Петренко Павло |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
11 клас |
І |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
ІІІ |
Бєлицький Даніїл |
ІПЛ |
Бельська Г. М. |
|
1.9 з ІКТ
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
І |
Дериволкова Катерина |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
11 клас |
І |
Маєвський Андрій |
ІПЛ |
Іванов О.В. |
1.10 з астрономії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
ІІІ |
Матреницька Юлія |
ІПЛ |
Македонський Т. Д. |
1.11 з фізичної культури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
10 клас |
ІІІ |
Рибаченко Богдан |
ІПЛ |
Романовська Т.Г. |
1.12 з російської мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Довженко Н.А. |
10 клас |
ІІІ |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Шилова Л.Р. |
11 клас |
І |
Котляренко Яна |
ІПЛ |
Шойхед Е.М. |
1.13 з трудового навчання
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
І |
Подгорний Валентин |
ІПЛ |
Мельниченко О.С. |
1.14 з географії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
9 клас |
ІІ |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Онищенко Л.В. |
1.5. з математики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Навчальний заклад |
Вчитель |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 клас |
ІІ |
Тектов Алік |
ІПЛ |
Сидоренко А.М. |
7 клас |
І |
Абрамов Олександр |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
І |
Шаібеков Марат |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
ІІ |
Шаброй Віктор |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
8 клас |
І |
Павлова Дар`я |
ІПЛ |
Горєлова О.В. |
9 клас |
І |
Стороженко Анастасія |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
І |
Сайтарли Олексій |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
ІІ |
Пінтійська Маргарита |
ІПЛ |
Мігов В.І. |
|
10 клас |
І |
Мортузаєв Нікіта |
ІПЛ |
Крачілов І. П. |
ІІ |
Іванов Микола |
ІПЛ |
Крачілов І. П. |
|
11 клас |
І |
Тодоров Дмитро |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
ІІІ |
Кущенко Максим |
ІПЛ |
Іванов О.М. |
*всього призових місць – 70, з них: 32 - І місць, 23- ІІ місць, 15 - ІІІ місця
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі
1.1. з української мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
7 |
III |
Терзієва Марія |
Ющенко Т.П. |
8 |
І |
Бажак Олексій |
Тимчук В.Б. |
10 |
ІI |
Стороженко Анастасія |
Чегодаєва І.О. |
11 |
ІІІ |
Соловйова Катерина |
Чегодаєва І.О. |
1.2. з англійської мови
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
8 |
ІІ |
Абрамов Олександр |
Добровольська О.В. |
10 |
ІІІ |
Стороженко Анастасія |
Добровольська О.В. |
11 |
ІІІ |
Соловйова Катерина |
Гришко О.В. |
1.3. з правознавства
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
ІII |
Семеген Анастасія |
Скоробреха І.О. |
1.4. з фізики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я та учня-переможця |
Вчитель |
7 |
І |
Почтаренко Оксана |
Сидоренко А.М. |
ІІ |
Тектов Аліко |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Флоря Максим |
Сидоренко А.М. |
|
8 |
І |
Шаброй Віктор |
Сидоренко А.М. |
ІІ |
Скоробреха Дмитро |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Гончаров Михайло |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Шайбеков Марат |
Сидоренко А.М. |
|
9 |
ІІІ |
Димитров Микита |
Македонський Т. Д. |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Македонський Т. Д. |
11 |
І |
Мортузаєв Нікіта |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Іванов Микола |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Талмач Дмитро |
Македонський Т. Д. |
1.5. з хімії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
7 |
І |
Тектов Аліко |
Бережна Л.С. |
ІІ |
Черкес Артур |
Бережна Л.С. |
|
ІІ |
Мітєва Владислава |
Бережна Л.С. |
|
ІІІ |
Гоцанога Олена |
Бережна Л.С. |
|
ІІІ |
Каланжов Михайло |
Бережна Л.С. |
|
8 |
І |
Коренчук Іван |
Бережна Л.С. |
І |
Дерменжі Вікторія |
Бережна Л.С. |
|
ІІ |
Шаброй Віктор |
Бережна Л.С. |
|
ІІІ |
Абрамов Олександр |
Бережна Л.С. |
|
9 |
ІІ |
Герасименко Анастасія |
Сіраєва О.Г. |
ІІ |
Данілова Оксана |
Ревенок С.О. |
|
ІІІ |
Шарафаненко Ольга |
Сіраєва О.Г. |
|
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Сіраєва О.Г. |
ІІІ |
Брошеван Марина |
Сіраєва О.Г. |
|
ІІІ |
Гончарова Ольга |
Сіраєва О.Г. |
|
11 |
ІІ |
Мортузаєв Микита |
Ревенок С.О. |
ІІІ |
Співакова Анастасія |
Ревенок С.О. |
1.6. з біології
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
І |
Бєшкарєв Гліб |
Абрашкіна І. В. |
1.7. з інформатики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
ІІ |
Капацина Ілля |
Іванов О.В. |
11 |
І |
Шумейко Михайло |
Іванов О.В. |
І |
Златєв Олександр |
Шаріфов А.Я. |
|
ІІ |
Талмач Дмитро |
Шаріфов А.Я. |
|
ІІІ |
Горбатюк Олег |
Шаріфов А.Я. |
|
ІІІ |
Талмач Валентин |
Шаріфов А.Я. |
1.8 з основ економічних знань
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Бельська Г.М. |
10 |
ІІ |
Капацина Ілля |
Бельська Г.М. |
10 |
ІІІ |
Пінтійська Маргарита |
Бельська Г.М. |
11 |
І |
Талмач Валентин |
Бельська Г.М. |
11 |
ІІ |
Петренко Павло |
Бельська Г.М. |
11 |
ІІІ |
Талмач Дмитро |
Бельська Г.М |
1.9 з ІКТ
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Іванов О. В. |
11 |
ІІ |
Дериволкова Катерина |
Іванов О. В. |
1.10 з трудового навчання
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
9 |
ІІ |
Димитренко Євген |
Мельниченко О.С. |
10 |
І |
Подгорний Валентин |
Мельниченко О.С. |
1.11 з астрономії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
11 |
І |
Чубка Ростислав |
Македонський Т. Д. |
1.12 з фізичної культури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
ІІ |
Сакара Марина |
Романовська Т.Г. |
11 |
ІІ |
Рибаченко Богдан |
Романовська Т.Г. |
1.13 з російської мови та літератури
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Довженко Н.А. |
11 |
ІІІ |
Соловйова Катерина |
Шилова Л.Р.. |
ІІ |
Мортузаєв Нікіта |
Шилова Л.Р |
1.14 з математики
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я та учня-переможця |
Вчитель |
6 |
ІІІ |
Павленко Марина |
Бабак Н. І. |
7 |
І |
Почтаренко Оксана |
Іванов О.М. |
ІІІ |
Терзієва Марія |
Іванов О.М. |
|
8 |
ІІІ |
Шаброй Віктор |
Мігов В.І. |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Мігов В.І. |
ІІІ |
Пінтійська Маргарита |
Мігов В.І. |
|
11 |
І |
Мортузаєв Нікіта |
Крачілов І.П. |
І |
Іванов Микола |
Крачілов І.П. |
1.15 з географії
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я учня-переможця |
Вчитель |
7 |
ІІІ |
Онищенко Андрій |
Онищенко Л.В. |
8 |
ІІ |
Абрамов Олександр |
Бельська Г.М. |
*всього призових місць – 70, з них: 22- І місць, 21- ІІ місць, 27- ІІІ місць
* жирним шрифтом виділені учні, які братимуть участь у обласному етапі
Клас |
Місце |
Прізвище, ім’я та учня-переможця |
Вчитель |
7 |
І |
Почтаренко Оксана |
Сидоренко А.М. |
ІІ |
Тектов Аліко |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Флоря Максим |
Сидоренко А.М. |
|
8 |
І |
Шаброй Віктор |
Сидоренко А.М. |
ІІ |
Скоробреха Дмитро |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Гончаров Михайло |
Сидоренко А.М. |
|
ІІІ |
Шайбеков Марат |
Сидоренко А.М. |
|
9 |
ІІІ |
Димитров Микита |
Македонський Т. Д. |
10 |
І |
Стороженко Анастасія |
Македонський Т. Д. |
11 |
І |
Мортузаєв Нікіта |
Македонський Т. Д. |
ІІ |
Іванов Микола |
Македонський Т. Д. |
|
ІІІ |
Талмач Дмитро |
Македонський Т. Д. |
Вітаємо!!!
Переможців та призерів IIІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
2014-2015 н.р.:
ХІМІЯ
8 клас 2 м. – Стороженко А.
3м. – Сайтарли О.
11 клас 3 м. – Шишман Ю.
МАТЕМАТИКА
9 клас 3 м. – Мортузаєв Н.
3 м. – Іванов М.
10 клас 2 м. – Тодоров Д.
ФІЗИКА
8 клас 2 м. – Сайтарли О.
10 клас 3 м. – Тодоров Д.
11 клас 3 м. – Остапенко К.
УКРАЇНСЬКА мова та література
8 клас 3 м. – Стороженко А.
11 клас 3 м. – Савченко К.
ІСТОРІЯ
11 клас 2 м. – Савченко К.
ГЕОГРАФІЯ
8 клас 3 м. – Стороженко А.
ІНФОРМАТИКА
9 клас 3 м. – Колпакчі М.
10 клас 3 м. – Тодоров Д.