Сентябрь зовет в дорогу знаний
Лицейский дружный экипаж.
Друзья мои, кто вместе с нами?
Тетради, книги – наш багаж.
Летит сигнальная ракета –
Звенит звонок, стучат сердца…
Друзья мои, кто вместе с нами?
Задача наша непроста:
Лететь вперед к заветной дали.
Дерзать, творить и созидать!..
Друзья мои, кто вместе с нами?
Упорства нам не занимать!
Мы знаем: мудрость мира – в знаньях,
Богатство – в красоте души.
Друзья мои, кто вместе с нами?
Пора! В дорогу поспешим!
Нас ждут победы и свершенья!
Познать науки – наша цель.
В учебе – наше вдохновенье…
В Вселенную открыта дверь!
Сентябрь зовет в дорогу знаний,
На взлетной полосе – Лицей.
Друзья мои, нам – счастья с вами!
Удачи в поиске идей!
С любовью, О.Г.Сираева.

7 серпня 2020 року в Ізмаїлі на площі Перемоги відбулася урочиста церемонія вручення срібних і золотих медалей випускникам-2020.
Церемонію нагородження проводили міський голова Андрій В'ячеславович Абрамченко і начальник відділу освіти Жанна Миколаївна Волканецька. А почалася вона з нагородження гордості нашого політехнічного ліцею та всієї Одеської області - випускника 11-В класу Костянтина Маркова, який в цьому році отримав максимальний бал ЗНО з математики - 200 балів, і 198 балів з фізики. Костянтин є переможцем обласного етапу олімпіад з інформатики, математики, фізики, МАН, а також учасником проекту «Дивись в майбутнє». У майбутньому бачить себе фізиком.
Всього політехнічний ліцей випустив в цьому році 9 медалістів.
Золоті медалісти
Марков Костянтин Юрійович
Григор’єва Олена Олександрівна
Дорож Ольга Віталіївна
Павліченко Владислава Олексіївна
Петренко Максим Андрійович
Шаброй Віктор Вадимович
Семеген Ольга Василівна
Срібні медалісти
Абрамов Олександр Максимович
Урсу Ігор Олександрович
Вітаємо випускників-медалістів ІПЛ!





Цього року 12 учнів з Одещини здобули найвищу оцінку під час незалежного оцінювання. Вітаємо випускників закладів освіти Одеської області з успішним складанням ЗНО і отриманням 200 балів! Невимовною радістю для вчителів є можливість працювати з такою здібною та талановитою молоддю, разом радіти їх перемогам та здобуткам.
Високі бали з математики отримав випускник 11-В класу політехнічного ліцею Костянтин Марков. Щиро вітаємо Костянтина, його батьків та вчителя математики Мігова В.І. з чудовим результатом!
5 серпня 2020 року вони були присутні на зустрічі з Головою Одеської обласної державної адміністрації Куцим М.В. Губернатор нагородив почесною грамотою учнів, подякував педагогам, які виховували дітей наполегливими та розумними, і побажав абітурієнтам успіхів у вищих навчальних закладах.
Зичимо всім випускникам невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків та наполегливості. Нехай високі результати стануть стартом для підкорення вершин в омріяній професії!


