
В феврале 2019 года ученики 5-7 классов (учитель Бабаян Ю.Г.) приняли участие во Всеукраинском конкурсе "Безопасный Интернет" от образовательного проекта "На Урок". 12 учеников получили Дипломы I, II и ІІІ степени.
Поздравляем с победой!
13 лютого учні ліцею взяли участь у челенджі #СтопБулінг в рамках правопросвітницького проекту "Я маю право".
![]() |
|
|
|
![]() |
5 лютого у ліцеї відзначили День безпечного Інтернету, а з 11 по 15 лютого було проведено Тиждень безпечного Інтернету. Вчителі інформатики провели уроки, конкурс презентацій за темою "Правила безпечного Інтернету"; соціальний педагог, практичний психолог, класні керівники 5-11-х класів провели тематичні класні години за темами "Яка небезпека чекає нас в Інтернеті", "Відповідальність за шкільний булінг", "Що таке кібербулінг. Як не стати жертвою кібербулінгу", "Насильство онлайн", брейн-ринг "Небезпека в Інтернеті", диспут "Інтернет: за та проти, добро чи зло"; виставки малюнків, стіннівок, плакатів; анкетування щодо виявлення рівня безпечної поведінки підлітків в Інтернеті.
|
|
|
|
|
![]() |
![]() |
![]() |