афротурист

Новини ліцею

Я малюю мир!

Минулого тижня в ліцеї пройшов конкурс малюнка на асфальті "Я малюю мир!". Охочі збиралися на двох великих перервах. Дуже  поспішали учні 5-6 класів, бо кількість учасників була обмежена, але в процесі роботи до них приєдналися одинадцятикласники та глядачі! Відверто й щиро творили діти! Їх обличчя змінювалися від кожного кольору крейди, вони переживали справжні почуття й  ділилися ними!  Кожен дав назву своєму малюнку. За конкурсом спостерігали джурівці команди "Дунайські козаки". Вони спілкувалися з учасниками, а також  подякували їм за участь. Після підбиття підсумків усі учасники із задоволенням  отримали смаколики! А асфальт ліцейського подвіря до першого дощу  прикрашали яскраві малюнки учнів!

 

 

 

Посилання на відео https://youtu.be/Rx_4swZv_LE 

 

Із Днем народження, мій Ліцею!

4444.jpg

Шановні колеги, рідні діти, батьки та друзі, вітаю всіх

із Днем народження нашого Ліцею!

Ліцей – це дух, традиції, пам’ять, вишуканий стиль…

Бажаю нашому Ліцею завжди і в усьому бути Primus inter pares!
Усім працівникам – здоров’я, щастя, злагоди, задоволення від роботи, креативних рішень, успіхів у досягненні поставлених цілей.

Бажаю кожній дитині розкрити свій талант, показати свої здібності, досягти успіхів, здійснити всі мрії, знайти добрих і надійних друзів.

                            Ліцей – наше горде ім’я, наша єдність,

                   духовність, моральність та стиль!

                            Ліцей – наша пісня, балада, поема,

                   скарбниця думок та зусиль!

                            Ліцей – це наш розум, краса та чарівність,

                   порядність, наука добра!

                            Ліцей – наша дружба, турбота, дбайливість,

                   відвертість в очах, доброта!

                            Ліцей – це наш гумор, веселощі, жарти,

                   концерти та велич подій!

                            Ліцей – це обличчя, яскраві усмішки,

                   надії на втілення мрій!

                            Ліцей – це наш Всесвіт, промінчики сонця,

                                                         биття всіх сердець в унісон!

                            Ліцей – наша праця, напружена, складна,

                   всіх справ і турбот – мільйон!

                            Ліцей – наша чесність, сміливість та гідність,

                   мораль, ідеал, оптимізм!

                            Це зрілість та мудрість, це впевненість, щирість,

                   кохання, душа, романтизм!

                            Ліцей – Батьківщина, де гордість і слава,

                   де віхи значні, імена!

                            Ліцей – наша світла й надійна держава,

                   нам – щастя, удачі сповна!

О.Г.Сіраєва

Посилання на відео
 https://youtu.be/L445IZb4dRU 

 

Місячник шкільних бібліотек

Відповідно до листа відділу освіти Ізмаїльської міської ради від 29.09.2023 р. № 05/01-17-970 щодо планування просвітницьких заходів у зв’язку з проведенням щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» та з метою утвердження громадянських цінностей, патріотичного виховання бібліотекою Ізмаїльського ліцею «Політехнічний» були проведені такі заходи:

  • Популяризація літератури з патріотичної тематики; формування тематичних папок «День захисника», «Свято незалежності України. День соборності», «Козацькі забави», «Пам’яті героїв Крут», «Свято української мови» та розповсюдження рекомендаційних списків.

Список літератури. Патріотичне виховання 

  • Організація тематичної книжкової виставки «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», розміщення на інформаційному стенді бібліотеки матеріалів про Україну.

 

  • Організація та проведення конкурсу малюнків «В нашім серці Україна».
         

 

  • Проведення години мужності «Збройні сили України – захисники й опора країни».
      

  

  • Проведення літературних ігор «Українські прислів’я та приказки», «Мовні цікавинки», слайд-презентацій «Українські поети – захисники Вітчизни».
   

 

Посилання на відео "Літературні ігри" https://youtu.be/otxZ4I7gQOQ

Посилання на відео "Українська муза в окопі" https://youtu.be/kydTgFo-azE

sadiogorod.net